Dzisiaj:
Wtorek, 24 kwietnia 2018 roku
Gerarda, Gerharda, Heleny, Jerzego, Wojciecha

Skorzystaj z bezpłatnych szkoleń w ZUS

18 kwietnia 2017 | Brak komentarzy

Przedsiębiorco, chcesz uzupełnić swoją wiedzę z zakresu ubezpieczeń społecznych? Zapisz się na bezpłatne szkolenia organizowane przez Oddział ZUS w Tarnowie.

Zasady wypełniania i korygowania dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych to temat najbliższego szkolenia. Zainteresowani dowiedzą się jakie są obowiązujące wzory dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych oraz przeszkolą się w zakresie ich wypełniania i korygowania, również z wykorzystaniem Interaktywnego Płatnika Plus.

 

Szkolenie odbędzie się w piątek, 21 kwietnia, o godz. 9 w Oddziale ZUS w Tarnowie przy ul. Kościuszki 32 oraz we wtorek 25 kwietnia, o godz. 9 w Inspektoracie ZUS w Bochni przy ul. Kazimierza Wielkiego 48.

W maju i czerwcu planowane są również szkolenia dotyczące m.in. takich zagadnień jak:
• zasady ubezpieczeń osób prowadzących pozarolniczą działalność gospodarczą,
• Interaktywny Płatnik Plus,
• obniżenie wieku emerytalnego od 1 października 2017 r.,
• emerytury pomostowe ze względu na pracę w szczególnych warunkach.

Bliższe informacje na temat terminów szkoleń dostępne są na stronie internetowej: www.zus.pl w zakładce – Kalendarium.
Wszystkie szkolenia organizowane przez ZUS są bezpłatne. Należy jednak pamiętać, że liczba miejsc jest ograniczona – o udziale w szkoleniu decyduje kolejność dokonywania zgłoszeń. Wszelkie informacje i zapisy dostępne pod numerami telefonów: 14 6327596,
14 6327740.

Ze szkoleń prowadzonych przez ZUS mogą skorzystać wszystkie osoby, które chcą zweryfikować lub uzupełnić wiedzę z zakresu ubezpieczeń społecznych i obowiązujących przepisów w tym zakresie. Na szkolenia zapraszamy szczególnie osoby prowadzące działalność gospodarczą, ale również księgowych, kadrowych, pracowników biur rachunkowych, doradczych.

Anna Szaniawska
Regionalny rzecznik ZUS
w województwie małopolskim


Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)