Dzisiaj:
Wtorek, 24 kwietnia 2018 roku
Gerarda, Gerharda, Heleny, Jerzego, Wojciecha

Spełniamy marzenia o szczupłej sylwetce!

20 marca 2017 | Brak komentarzy

Tekst sponsorowany.

Powodów przybierania na wadze jest wiele: niewłaściwe nawyki żywieniowe, siedzący tryb życia, zmiany zachodzące w ciele w czasie ciąży czy menopauzy. Jednak skutek zawsze jest ten sam – niezadowolenie ze swojego wyglądu oraz pogorszenie stanu zdrowia.

Nie wiesz jak poradzić sobie ze zbędnymi kilogramami? Przyjdź do dietetyka Naturhouse w Dąbrowie Tarnowskiej – pomożemy spełnić Twoje marzenia o szczupłej sylwetce!

 

 

naturhouse

Oni spełnili swoje marzenie o szczupłej sylwetce – odważ się i Ty! Próbowałaś już wszystkiego i nie wierzysz, że kolejna próba odchudzania zakończy się sukcesem? Przyjdź do Naturhouse i przekonaj się, że odchudzanie może być trwałe i przyjemne! Dołącz do naszych zadowolonych klientów. Schudnij z pomocą naszego dietetyka tak jak Pani Renata -14 kg i Pan Grzegorz -34 kg.

 

kuracja

Niestety często podejmowane na własną rękę próby zrzucenia zbędnych kilogramów kończą się fiaskiem. Powody bywają różne – od niesmacznych i skomplikowanych posiłków, przez niewłaściwie dopasowany jadłospis, na braku oczekiwanych efektów kończąc. Skutkuje to tym, że odchudzanie jest postrzegane przez nas jako uciążliwy proces, a wcale nie musi tak być. Pytamy więc dietetyka Annę Wiśniewską- Strzałkę z Centrum Dietetycznego Naturhouse w Dąbrowie Tarnowskiej o 5 powodów, dzięki którym dieta będzie przyjemnością.

1) Zadbaj o silną motywację

Opieka dietetyka na cotygodniowych spotkaniach kontrolnych jest gwarancją skuteczności i bezpieczeństwa prowadzonej kuracji. – Na wizytach monitoruję przebieg odchudzania, sprawdzam efekty oraz w razie potrzeby wprowadzam odpowiednie modyfikacje w jadłospisie z uwzględnieniem oczekiwań pacjenta – mówi dietetyk – Zauważam, że widoczne z tygodnia na tydzień efekty motywują do kontynuowania walki o szczupłą sylwetkę.

2) Naucz się zdrowych nawyków żywieniowych

Najbardziej powszechną przyczyną efektu jo-jo po odchudzaniu jest powrót do dawnych nawyków żywieniowych. – Jako dietetyk Naturhouse podczas całego okresu trwania kuracji przekazuję cenną wiedzę na temat właściwego sposobu odżywiania, aby po zakończonym procesie pacjent nie powrócił do wagi sprzed diety. Edukacyjny aspekt kuracji Naturhouse umożliwia utrzymanie osiągniętych efektów – mówi Anna Wiśniewska- Strzałka.

3) Daj sobie możliwość wyboru

Kuracje Naturhouse są odpowiednio zbilansowane i pełnowartościowe. – Dieta Naturhouse daje dużą swobodę wyboru spośród zdrowych posiłków. Dzięki temu jemy to na co mamy ochotę, stosując się do ogólnych zaleceń dietetyka. Takie wdrożenie zdrowych zasad żywienia procentuje w przyszłości i nie kojarzy nam się z dietą pełną wyrzeczeń – przekonuje dietetyk. Chudniesz jedząc zdrowe i smaczne posiłki.

4) Pomyśl co zyskasz, a nie ile Cię to będzie kosztowało

Redukcja wagi wpływa pozytywnie zarówno na Twoje zdrowie, jak i samopoczucie. Każdy utracony kilogram to kolejny powód do uśmiechu. – Nic nie cieszy tak, jak ubrania, które stają się luźniejsze i sylwetka, która nabiera odpowiednich kształtów. Utrata kilogramów to wzrost energii i znaczna poprawa samopoczucia – zauważa dietetyk.

5) Połącz dietę z suplementacją

Połączenie odpowiednio zbilansowanej diety oraz suplementacji pomagającej łatwiej osiągać pożądane rezultaty to klucz do sukcesu! – Kompleksowa kuracja dobrana na podstawie wywiadu dietetycznego i zdrowotnego, dopasowana do trybu życia, rodzaju pracy i upodobań smakowych nie tylko nie jest uciążliwa, ale jest wręcz przyjemnością – przekonuje dietetyk Anna Wiśniewska- StrzałkaA co najważniejsze – jest smaczna, pełnowartościowa i zdrowa!

 

odchudzanie

Zapraszamy do najbliższego Centrum Dietetycznego Naturhouse:
ul. Jagiellońska 4a
33-200 Dąbrowa Tarnowska
tel. 539 990 435
Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 9:00 – 18:00
Wtorek: 9:00 – 20:00
Środa: 8:00 – 16:00
Czwartek: 11:00 – 19:00
Piątek: 7:00 – 15:00
Sobota: 9:00 – 13:00