Dzisiaj:
Niedziela, 22 maja 2022 roku
Emila, Heleny, Jana, Julii, Wiesława, Wisławy

STANICA TURYSTYCZNA MIEJSCEM PRZYJAZNYM ROWERZYSTOM

4 maja 2022 | 1 komentarz

Stanica Turystyczna w zespole dworsko-parkowym w Brniu znalazła się wśród 165 obiektów posiadających rekomendację MPR – Miejsca Przyjaznego Rowerzystom.

Obiekt ten spełnił wszystkie kryteria pod względem przyjazności dla rowerzystów m.in. :

lokalizacja w odległości do 15 km od jednej z tras VeloMałopolska,
zapewnienie bezpiecznego, nieodpłatnego parkingu rowerowego,
nieodpłatne udostępnianie narzędzi do podstawowych napraw rowerów,
posiadanie w widocznym miejscu w obiekcie informacji o pobliskich punktach serwisowych i sklepach rowerowych.

Stanica Turystyczna w zespole dworsko-parkowym w Brniu posiadając certyfikat MPR, będzie promowana w social mediach, na stronie internetowej poświęconej turystyce w Małopolsce, na mapach rowerowych wydawanych przez Województwo Małopolskie oraz innych publikacjach i materiałach reklamowych.

Wiosenny i letni okres to dobry czas na rowerowe wycieczki. Wszystkich miłośników dwóch kółek chcących zwiedzić Powiśle Dąbrowskie zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty Stanicy Turystycznej w zespole dworsko-parkowym w Brniu. Do wypożyczenia dostępnych jest osiem rowerów ( 3 rowery męskie, 3 damskie oraz 2 młodzieżowe). Istnieje również możliwość wypożyczenia fotelików rowerowych dla dzieci oraz otrzymania kamizelek i opasek odblaskowych. Stanica Turystyczna wyposażona jest również w samoobsługową stację naprawy rowerów, drewniane leżaki, interesujący zbiór biblioteczki regionalnej, pocztówki, mapy turystyczne powiatu dąbrowskiego. Można także połączyć się z Internetem poprzez WiFi, skorzystać z kuchni lub toalety.

Z oferty obiektu można skorzystać bezpłatnie przez pięć dni w tygodniu:
środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela – w godzinach od 8:00 do 16:00

Dodatkowe informacje o Miejscach Przyjaznych Rowerzystom w Małopolsce dostępne są na stronie internetowej narowery.visitmalopolska.pl

Gorąco zachęcamy do odwiedzenia tego miejsca!

powiatdabrowski.pl


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Internautów. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin - zawiadom nas o tym (elstertv@gmail.com).

Komentarze

  1. 5 maja 2022 o 11:28
    Ja :
    "Z oferty obiektu można skorzystać bezpłatnie przez pięć dni w tygodniu: środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela – w godzinach od 8:00 do 16:00" W niedzielę 01.05.2022 o godzinie 14:00 - pozamykane ze wszystkich stron.
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: +2 (w sumie : 2)

Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)