Dzisiaj:
Niedziela, 1 listopada 2020 roku
Alfonsa, Alfonsyny, Antoniego, Antoniny, Augusta, Augusty, Godzimira, Godzisza, Lucylli, Łukasza, Saturnina, Saturniny, Urbana, Wolfganga

START REKRUTACJI NA WARSZTATY ON LINE

10 sierpnia 2020 | Brak komentarzy

Rekrutacja na warsztaty artystyczne prowadzone on-line we wrześniu i październiku – start 10.09 (plastyczne, muzyczne, taneczne, kulinarne) w ramach projektu „Cyfrowy Dom Kultury” odbędą się w terminie 5-29 sierpnia.

Zgłoszenia chętnych (plastyka, taniec, muzyka – gitara: dzieci i młodzież, kulinaria – dorośli, preferencyjnie seniorzy) odbywać się będzie za pośrednictwem formularza Google. Formularz będzie dostępny w powyższym terminie na oficjalnym fanpage’u Dąbrowskiego Domu Kultury.

Ilość miejsc ograniczona, koordynator będzie weryfikował listy i potwierdzał ostateczną kwalifikację na podstawie podanego kontaktu (tel. lub e-mail).
Zajęcia odbywać się będą średnio raz w tygodniu, czas ich trwania każdorazowo zależeć będzie od tematu i formy warsztatów. Nauczyciele i uczniowie będą korzystać z zapisu live lub nagrania. Materiał instruktażowy będzie umieszczany na platformie zoom, w niektórych przypadkach bezpośrednio na kanale Youtube z linkami dostępu i szczegółowymi informacjami o czasie emisji. Warsztaty z założenia mają charakter interaktywny, co umożliwia kontakt uczniów z instruktorami w celu optymalizacji i efektywności wykonywania ćwiczeń. Wszystkie działania promujące szkolenia będą dokumentowane i aktualizowana na fanpage’u Facebooka DDK.

Projekt realizowany jest w ramach programu „Kultura w sieci” i jest dofinansowany ze środków Narodowego Centrum Kultury w Warszawie.

DDK

 


Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)