Dzisiaj:
Czwartek, 21 stycznia 2021 roku
Agnieszka, Epifani, Jarosław, Jarosława, Jerosława, Marcela

ŚWIĘTUJMY ODZYSKANIE NIEPODLEGŁOŚCI I PRZESYŁAJMY ZDJĘCIA

9 listopada 2020 | Brak komentarzy

Święto Odzyskania Niepodległości każdego roku budzi w nas wiele emocji i refleksji. Jest to czas zadumy i wspomnień o tych, którzy walczyli o naszą Ojczyznę i naszą wolność. Jest to czas kiedy częściej sięgamy do historii Polski i mówimy o minionych czasach, a także zwracamy uwagę na symbole i barwy narodowe.

W tych trudnych dla nas czasach epidemii koronowirusa nie możemy, jak dotychczas w uroczysty sposób świętować tej ważnej dla nas rocznicy.

Dlatego postarajmy się uczcić naszą wolność i Ojczyznę w inny sposób. Włączmy się do akcji przygotowanej przez pracowników Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej i prześlijmy zdjęcia własnoręcznie wykonanych symboli niepodległościowych (kotylionów, flag) oraz na przykład ozdób na okna, dekoracji, słodyczy, prac plastycznych nawiązujących do Święta Niepodległości.

Zdjęcia należy przesyłać na adres email: 11listopada@powiatdabrowski.pl do północy 11 listopada 2020 roku, w temacie wiadomości podając „Zdjęcie – Powiat Dąbrowski świętuje 11 listopada”.

Z nadesłanych zdjęć zostanie utworzona galeria, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej Organizatora oraz profilu Facebook Powiatu Dąbrowskiego.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem przesyłania zdjęć i udziału w inicjatywnie.

Pliki do pobrania

powiatdabrowski.pl

 


Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)