Dzisiaj:
Poniedziałek, 17 stycznia 2022 roku
Antoni, Jan, Rościsław

SYTUACJA EPIDEMIOLOGICZNA W POWIECIE

10 kwietnia 2020 | 1 komentarz

Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej informuje, iż zgodnie z danymi przekazanymi przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną na terenie Powiatu Dąbrowskiego na dzień 9 kwietnia 2020 roku kwarantannę odbywa 319 osób. Liczba ta spadła o 36 osób w stosunku do danych z dnia 7 kwietnia 2020 roku, a także o 9 zmniejszyła się liczba osób objętych nadzorem epidemiologicznym i obecnie wynosi 121.

Natomiast liczba zakażonych wzrosła z 8 do 9 osób. Nowy przypadek dotyczy mężczyzny, który jest zameldowany w Powiecie Dąbrowskim lecz od dłuższego czasu przebywa na terenie innego powiatu.

Dane dotyczące sytuacji epidemiologicznej na terenie Powiatu Dąbrowskiego będą aktualizowane.

Jednocześnie informujemy, iż wszelkie informacje i pytania odnośnie koronawirusa znajdują się w serwisie rządowym, pod poniższym linkiem: https://www.gov.pl/web/koronawirus

Przypominam także, że policjanci wspierając służby sanitarne będą sprawdzać, czy osoby przebywające w kwarantannie znajdują się we wskazanym miejscu oraz czy nie potrzebują pomocy. Dla ułatwienia służbom i osobom zainteresowanym została uruchomiona aplikacja „Kwarantanna domowa” dostępna na wszystkie urządzenia w systemie Android i IOS, szczegółowe informacje pod poniższym linkiem: http://dabrowa-tarnowska.policja.gov.pl/

powiatdabrowski.pl

 


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Internautów. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin - zawiadom nas o tym (elstertv@gmail.com).

Komentarze

  1. 3 grudnia 2020 o 13:21
    eugeniusz :
    Dlaczego nie podajecie na biezaco o wirusie
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: -1 (w sumie : 1)

Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)