Czwartek, 25 kwietnia 2024 roku
Aleksandra, Aleksego, Grzegorza, Horacego

Sztafetowe biegi przełajowe

11 maja 2013 | komentarze 2

10. 05. 2013 r. na obiektach MGOSiR zostały przeprowadzone zawody w ramach realizacji Szkolnego Kalendarza Sportowego: gminne i powiatowe sztafetowe biegi przełajowe dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych.

Wyniki w kategorii uczniów szkół podstawowych – dystans do pokonania 9 x 1.000 m:

I miejsce i tytuł Mistrza Gminy zdobyła drużyna dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Smęgorzowie w składzie: Justyna Taraska, Anna Miotła, Małgorzata Ryczek, Sylwia Pyzik, Monika Borek, Gabriela Kozaczka, Angelika Rozkuszka, Gabriela Ciećko, Joanna Kowal.

W kategorii chłopców Mistrzostwo Gminy zdobyli uczniowie ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej w składzie: Kamil Kułaga, Adrian Grabka, Aleksander Nowak, Mateusz Minor, Jakub Kiwior, Patryk Pietras, Hubert Łapa, Dawid Soja, Oktawian Majchrowicz – Andolfi.

W kategorii szkół gimnazjalnych:

Dziewczęta miały do pokonania 10 x 800 m . Mistrzostwo Gminy wywalczyły uczennice Gimnazjum Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej w składzie: Joanna Pawelec, Patrycja Wójcik, Magdalena Marszałek, Agnieszka Leżoń, Daria Pasternak, Aleksandra Wąsik, Patrycja Chwałek, Natalia Węgiel, Monika Wąż, Joanna Wąż.

Mistrzostwo Gminy w kategorii chłopców (10 x 1.000 m) zdobyli uczniowie z Gimnazjum Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej w składzie: Kamil Wierzba, Michał Leżoń, Aleksander Kozaczka, Kamil Kijak, Jakub Trela, Michał Golemo, Marcin Kawa, Piotr Sadko, Mateusz Golec, Jakub Kupiec.

Mistrzostwa Powiatu w kategorii szkół podstawowych:

Mistrzem Powiatu została drużyna dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Radgoszczy w składzie: Paulina Labak, Zuzanna Kupiec, Katarzyna Powroźnik, Julia Kogut, Nadia Gierczyńska, Weronika Kacała, Klaudia Pikul, Paulina Banaś, Natalia Łabuz.

Mistrzostwo Powiatu w kategorii chłopców również zdobyła Szkoła Podstawowa w Radgoszczy w składzie: Bartosz Kuta, Damian Ryś, Piotr Czarnik, Jakub Frąc, Przemysław Błocho, Mateusz Ryś, Grzegorz Żurawski, Konrad Pikul.

Wśród gimnazjalistów Mistrzostwo Powiatu zarówno w kategorii chłopców i dziewcząt zdobyło Gimnazjum Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej.

Nagrody – dyplomy, medale, puchary w imieniu burmistrza Stanisława Początka i starosty  Tadeusza Kwiatkowskiego wręczali Mirosław Jastrząb i Agata Włodarczyk.

źródło: MGOSiR

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Internautów. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin - zawiadom nas o tym (elstertv@gmail.com).