Dzisiaj:
Sobota, 23 czerwca 2018 roku
Agrypiny, Albina, Józefa, Piotra, Wandy, Zenona

Tarnowski szpital w medycznym talk – show

16 marca 2017 | komentarze 2

Już w sobotę rusza nowy, medyczny talk – show Ewy Drzyzgi w Telewizji TVN. Pod koniec marca stacja wyemituje odcinek, w którym Szpital Świętego Łukasza oraz profesor Andrzej Maciejczak zagrają główne role.

Osobowości lekarskie, historie pacjentów, najnowsze technologie oraz najlepsze placówki – taki zakres tematyczny oferuje nowy program Ewy Drzyzgi, która pożegnała się już ze swoim flagowym projektem – „Rozmowy w Toku”.

W jednym z pierwszych odcinków Pierwszego Sezonu „36,6°C” wystąpi profesor Andrzej Maciejczak wraz ze swoim zespołem lekarskim i pielęgniarskim Oddziału Neurochirurgii Szpitala Świętego Łukasza.

Producenci nie ukrywali, że osoba profesora niemal od razu przyszła na myśl, wraz z nowym projektem. Wielokrotnie słyszeli bowiem o pacjentach, którym odmówiono operacji w innych ośrodkach nie dając szans powodzenia, a których potem stawiał na nogi właśnie profesor Andrzej Maciejczak. Szczególnie utkwił w pamięci producentów przypadek Pana Marka, skoczka spadochronowego, który jako jedyny przeżył katastrofę lotniczą pod Topolowem.
Operowałem setki złamań, ale to jest szczególny przypadek – mówił wtedy profesor Andrzej Maciejczak.
Mimo trudności, wielogodzinna operacja powiodła się, a pacjent po kilku dniach mógł chodzić.

W programie wystąpią także inni pacjenci Profesora.

To dla nas bardzo duże wyróżnienie – mówi Anna Czech, dyrektor Szpitala Św. Łukasza – Praca Lekarza to ogromna odpowiedzialność, zwłaszcza w takim obszarze, którym zajmuje się Andrzej Maciejczak. Cieszę się, że TVN pokaże cały zespół, który na co dzień towarzyszy Profesorowi. To przecież praca zespołowa, a nasz zespół neurochirurgów jest niesamowicie zdolny. Jestem bardzo dumna z nich wszystkich.

Odcinek, w którym pojawi się Szpital powstawał przez dwa dni. Ekipa telewizyjna towarzyszyła profesorowi Andrzejowi Maciejczakowi i zespołowi praktycznie bez przerwy, także w czasie skomplikowanych operacji.

Zapraszamy do oglądania. Pierwszy odcinek telewizja TVN pokaże w sobotę, 18 marca o godz. 18.00 w głównym kanale.

Damian Mika-Rzecznika Prasowy Szpitala


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Internautów. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin - zawiadom nas o tym (elstertv@gmail.com).

Komentarze

 1. 17 marca 2017 o 20:59
  buc :
  Talk – show to jest w DT z ogrodnikiem w roli głównej.
  VA:F [1.9.20_1166]
  Ocena: +7 (w sumie : 7)
 2. 19 marca 2017 o 09:48
  i nie było talk show :
  bo przenieśli na 1 kwietnia 2017 roku
  VA:F [1.9.20_1166]
  Ocena: +4 (w sumie : 4)

Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)