Czwartek, 18 kwietnia 2024 roku
Apoloniusza, Bogusław, Bogusława, Flawiusza

Turniej Oldbojów

7 października 2011 | Brak komentarzy

W dniach  od   16.09 do 5.10 .2011 r. na dąbrowskim Orliku rozegrany został  turniej piłkarski  Oldbojów  w kategorii wiekowej 35 lat i więcej.

Do rywalizacji o puchar Burmistrza  Dąbrowy Tarnowskiej  zgłosiły się    4 drużyny. Turniej został rozegrany systemem każdy z każdym.

I miejsce  zdobyła  drużyna  „Wieczor Team „ –  7 pkt  , bramki 26:7

Skład zwycięskiej drużyny:  Robert Antosz, Lesław  Wieczorek, Krzysztof Zych, Andrzej Soja, Grzegorz  Trzpit, Dariusz Sosin, Waldemar Dzierżanowski, Jarosław Sowa, Grzegorz  Marszałek  i Grzegorz Soja.

II miejsce  z 7 pkt , stosunkiem bramek 25:10  zdobyła drużyna  „ Groszek „ w składzie: Piotr Balasa, Krzysztof Surowiec, Tomasz  Wenc, Tomasz Trędota, Wojciech Małysiak, Tomasz Kapka, Grzegorz Kozaka, Rafał Urban, Marcin Korzec  i Janusz  Behounek.

III miejsce-„   ZSP II „ –  23 pkt , bramki 15 :20 w składzie :  Jerzy Gwóźdź, Krzysztof   Jaskułka  , Dominik Sołtys , Rafał Igielski ,  Paweł Rogoż ,  Stanisław  Krawczyk , Miroslaw Jastrząb ,  Łukasz  Świętochowski ,Łukasz  Świerczek  i Marcin Golonka .

IV miejsce –  0 pkt , bramki 7:36  zdobyła drużyna „ Novi „

Wszystkie drużyny  uczestniczące w turnieju  otrzymały dyplomy i puchary,  zawodnicy  drużyn  z miejsc  I – III   zostali  uhonorowane medalami. Wręczenia dokonał w imieniu Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej  Stanisława Początka sędzia  główny turnieju Jan Pisarski.