Sobota, 20 kwietnia 2024 roku
Agnieszki, Amalii, Czesława, Szymona, Teodora

Turniej piłki nożnej

19 kwietnia 2013 | komentarze 3

18.04.2013 r. na Orliku w Dąbrowie Tarnowskiej przeprowadzony został turniej piłki nożnej o Mistrzostwo Gminy i awans do zawodów powiatowych w kategorii dziewcząt ze szkół gimnazjalnych.

Do turnieju zgłosiły się 3 drużyny z: Gimnazjum Nr 1 Dąbrowa Tarnowska, Gimnazjum Nr 2 Dąbrowa Tarnowska, Gimnazjum Nr 3 Gruszów Wielki.

Mecze rozegrane zostały w systemie każdy z każdym, 2 x 20 minut. Turniej sędziował Jan Pisarski i sędzia sekretarz Anna Chmura.

Wyniki rozegranych spotkań:

Gimn. Nr 1 – Gimn. Nr 2 – 1 : 2

Gimn. Nr 1 – Gimn. Nr 3 – 0 : 1

Gimn. Nr 2 – Gimn. Nr 3 – 1 : 1

I miejsce i tytuł Mistrza Gminy Dąbrowa Tarnowska zdobyły dziewczęta z Gimnazjum Nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej prowadzone przez Artura Pobiegło w składzie: Marzena Kupiec, Klaudia Wąż, Natalia Cygan, Magdalena Litwora, Nikola Niezgoda, Dominika Bieś, Aleksandra Kusior, Gabriela Stachura, Anna Jeż, Jolanta Wajda, Angelika Kułaga.

II miejsce – V-ce Mistrz Gminy – Gimnazjum Nr 3 Gruszów Wielki – prowadzone przez Jerzego Dąbrowę w składzie: Natalia Bąk, Kinga Wójcik, Klaudia Fido, Paulina Tabor, Katarzyna Noga, Agnieszka Dziedzic, Magdalena Ciećko, Katarzyna Piekielniak, Ewelina Piekielniak, Natalia Łabędzka i Joanna Jewuła.

III miejsce – Gimn. Nr 1 Dąbrowa Tarnowska

W imieniu burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Stanisława Początka, puchary, medale, dyplomy dla uczestniczących drużyn wręczała Renata Świątkowska – Wrona.

źródło: MGOSiR

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Internautów. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin - zawiadom nas o tym (elstertv@gmail.com).