Piątek, 19 kwietnia 2024 roku
Adolfa, Leona, Tymona, Włodzimierza

Turniej siatkówki

3 lutego 2012 | Brak komentarzy

W ramach realizacji szkolnego kalendarza sportowego uczniowie szkół ponadgimnazjalnych walczyli o tytuł Mistrza Powiatu i awans do zawodów rejonowych w siatkówce.

Zawody zostały przeprowadzone 3.02.br. w hali sportowej im. Agaty Mróz – Olszewskiej.

Wyniki spotkań:

SZP Nr 2 Dąbrowa Tarnowska – ZSP Breń – 2:0 ( 25:19) (32:30)

ZSP Szczucin – ZSP Nr 1 Dąbrowa Tarnowska – 0:2 ( 20:25) (17:25)

ZSP Nr 2 D.T. – ZSP Szczucin – 2:0 (25:16) (26:24)

ZSP Breń – ZSP Nr 1 D.T. – 0:2 (18:25) ( 19:25)

ZSP Nr 2 D.T. – ZSP Nr 1 D.T. – 0:2 ( 15:25) ( 18:25)

ZSP Breń – ZSP Szczucin – 2:0 ( 25:23) ( 25:13)

I miejsce i tytuł Mistrza Powiatu zdobyła drużyna chłopców z ZSP Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej prowadzona przez Michała Borsę w składzie: Kamil Kościuk, Łukasz Morawiec, Marcin Miś, Mateusz Morawiec, Jakub Bonpal, Mateusz Kaczówka, Dariusz Kijowski, Bartłomiej Janeczek, Sebastian Zych, Damian Bednarz i Marcin Wrzesień.

II miejsce – ZSP Nr 2 Dąbrowa Tarnowska

III – ZSP Breń

IV – ZSP Szczucin

Nagrody dla miejsc 1-3 puchary, dyplomy i medale dla drużyny zwycięskiej w imieniu Starosty  Tadeusza Kwiatkowskiego wręczali sędzia zawodów Marcin Kabat i Panowie Michał Borsa i Mirosław Jastrząb.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Kamil Kościuk uhonorowany dyplomem i statuetką.

źródło: MGOSiR