Dzisiaj:
Poniedziałek, 17 stycznia 2022 roku
Antoni, Jan, Rościsław

TURNIEJ „ZŁOTA RAKIETKA MAŁOPOLSKI”

15 listopada 2021 | Brak komentarzy

Turniejem tenisa stołowego samorządowców i parlamentarzystów „Złota Rakietka Małopolski” zakończyły się Powiatowe Obchody Święta Niepodległości w Dąbrowie Tarnowskiej.

Wydarzenie zorganizowane zostało w ramach projektu Małopolska „na sportowo” świętuje ważne rocznice. Turniej został podzielony na 3 kategorie. Poziom gry był naprawdę wysoki, dlatego w finale kibice mogli zobaczyć zaciętą walkę.

Ostatecznie, w finale 1 miejsce zajęli: w kategorii Leader Bogdan Łuczkowski, wójt Gminy Łukowica, w kategorii Radni, Piotr Polanowski, radny Gminy Gręboszów, natomiast w kategorii kobiet najlepsza została Anna Chmura, dyrektor Centrum Sztuki Mościce.

Zwycięscy otrzymali także nagrody specjalne, które zostały przekazane w imieniu prezydenta RP. Warto dodać, że miejsce wydarzenia zostało wybrane nieprzypadkowo, ponieważ to właśnie w Szkole Podstawowej w Oleśnie na co dzień działa stowarzyszenie, propagujące tenis stołowy.

W wydarzeniu udział wzięli także starości powiatów z terenu Województwa Małopolskiego. Turniej został zrealizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Dodatkową nagrodę wojewody małopolskiego za zaciekłą walkę otrzymał Wiesław Skop, wójt Gminy Pacanów. Dodajmy, że za organizację wydarzenia odpowiedzialni byli: Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego, Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej w Oleśnie oraz Stowarzyszenie Ludowych Zespół Sportowych Gminy Mędrzechów.

źródło: Tarnowska TV


Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)