Dzisiaj:
Niedziela, 22 maja 2022 roku
Emila, Heleny, Jana, Julii, Wiesława, Wisławy

WARSZTATY PODCASTINGU DLA MŁODZIEŻY

12 maja 2022 | Brak komentarzy

Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Tarnowskiej zaprasza chętnych uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu gminy Dąbrowa Tarnowska do udziału w warsztatach podcastingu, organizowanych w ramach realizacji projektu „Dwie Marie – polskie wersy łączą pokolenia”.

Zajęcia odbywać się będą 19 i 26 maja o godz. 15:00, w Sali Audytoryjnej MBP.

W spotkaniach zawarta zostanie teoretyczna i praktyczna wiedza z zakresu rejestracji dźwięku. Zaowocuje to powstaniem odcinka bibliotecznego podcastu pt. „Z poezją dorastanie”. W wywiadzie przeprowadzonym przez jednego z uczestników zajęć z córką i wnuczką Marii Kozaczkowej poznamy poetkę od strony prywatnej. Warsztaty prowadzone będą przez Edytę Więcek, bibliotekarkę pracującą w Dziale dla Dorosłych i Młodzieży MBP i autorkę serii podcastów „Bibliowrotek”.

Obowiązują wcześniejsze zapisy pod nr. tel. 14 655 93 03 wew. 13 lub bezpośrednio w Dziale dla Dorosłych i Młodzieży MBP. Liczba miejsc ograniczona.

Projekt „Dwie Marie – polskie wersy łączą pokolenia” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu Partnerstwo dla książki.

MBP w DT


Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)