Dzisiaj:
Środa, 30 września 2020 roku
Grzegorz, Hieronim, Honoriusz, Imisław, Leopard, Sofia, Wera, Wiera, Wiktor, Wiktoriusz, Zofia

WICEMINISTER ZDROWIA W DĄBROWSKIM SZPITALU

7 sierpnia 2019 | komentarzy 5

6 sierpnia 2019 roku dąbrowski szpital odwiedziła Sekretarz Stanu w Ministerstwie Zdrowia Józefa Szczurek – Żelazko, która osobiście wręczyła ratownikom z Dąbrowskiego Pogotowia Ratunkowego puchar za zajęcie 1. miejsca w Regionalnych Mistrzostwach w Ratownictwie Medycznym, które odbyły się 19 czerwca 2019 roku w Tarnowie, składając im serdeczne gratulacje i życząc samych sukcesów zarówno w pracy jak i w życiu osobistym.

Posłanka wyraziła swoje uznanie, zdając sobie sprawę jaki ogrom pracy spoczywa na ratownikach, że znaleźli czas i chęci do wielogodzinnych przygotowań do zawodów kosztem wolnego czasu.

Podziękowania i gratulacje dla ratowników złożyli również Poseł na Sejm RP Wiesław Krajewski, Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek, Wicestarosta Dąbrowski Krzysztof Bryk oraz Dyrektor Zespołu Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej Łukasz Węgrzyn.

Przy okazji wizyty, wiceminister zdrowia miała okazję zobaczyć zmiany jakie zaszły w szpitalu po ostatnio przeprowadzonych inwestycjach zarówno jeśli chodzi o modernizację kotłowni jak i remont oddziałów szpitalnych, gratulując i wyrażając swój podziw.

Drużyna dąbrowskiego pogotowia w składzie Piotr Zabiegała – kierownik drużyny, Katarzyna Kózka oraz Damian Węgiel była jedną z 20 zespołów, które zjechały do Tarnowa na Regionalne Małopolskie Mistrzostwa w Ratownictwie Medycznym, odbywające się pod patronatem Tarnowskiego Pogotowia Ratunkowego. Drużyna z zawodów przyjechała z pucharem za zajęcie 1. miejsca, z 10 punktami przewagi nad drugim zespołem. Trenerem dąbrowskiej ekipy jest pasjonat ratownictwa medycznego – Robert Żurawski, który całym sercem, z oddaniem przygotowywał ją do zawodów, wspierał nie tylko merytorycznie, ale również mentalnie. W tym miejscu należą się dla niego ogromne podziękowania i wyrazy wdzięczności za ogrom pracy jaką włożył w przygotowanie ratowników do osiągnięcia tak dobrych wyników. Podziękowania należą się również Dyrekcji szpitala za to, że zawsze chętnie i z pełnym zaangażowaniem wspiera ratowników zarówno w przygotowaniach, jak i podczas samych zawodów oraz wszystkich koleżanek i kolegów ratowników, którzy swoją postawą mocno wspierali i dopingowali zwycięską drużynę.

powiatdabrowski.pl

 


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Internautów. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin - zawiadom nas o tym (elstertv@gmail.com).

Komentarze

 1. 7 sierpnia 2019 o 16:13
  ania :
  Brawo, brawo, brawo !!!
  VA:F [1.9.20_1166]
  Ocena: +4 (w sumie : 20)
 2. 8 sierpnia 2019 o 22:03
  ania :
  Brawa i podziękowania dla ratowników ale p.ministra prosimy o zlikwidowanie braku 500 leków w aptekach i zmniejszenie kolejek do specjalistów oraz o nie zamykanie oddziałów onkologii dziecięcych!!
  VA:F [1.9.20_1166]
  Ocena: +16 (w sumie : 16)
 3. 9 sierpnia 2019 o 13:18
  Ja :
  To ratownicy od czerwca czekali na wręczenie pucharu? Widać, jak ich poważa państwo pis
  VA:F [1.9.20_1166]
  Ocena: +4 (w sumie : 16)
 4. 13 sierpnia 2019 o 13:41
  (') :
  Prawda to że dyrektor szpitala odchodzi i będzie dyrektorem w szpitalu w Tarnowie !??
  VA:F [1.9.20_1166]
  Ocena: +2 (w sumie : 6)
 5. 13 sierpnia 2019 o 16:21
  ktośinny :
  do (') nie prawda
  VA:F [1.9.20_1166]
  Ocena: +2 (w sumie : 4)

Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)