Dzisiaj:
Piątek, 22 stycznia 2021 roku
Anastazy, Dobromysł, Gaudencjusz, Gaudenty, Marta, Wincenty

WPADŁ PRZEZ ŹLE ZAŁOŻONĄ MASECZKĘ

25 listopada 2020 | 1 komentarz

Mężczyzna zwrócił na siebie uwagę dąbrowskich policjantów, ponieważ w sposób nieprawidłowy założył maseczkę ochronną. W trakcie legitymowania okazało się, że 35-latek jest poszukiwany.

Mieszkaniec Dąbrowy Tarnowskiej został zatrzymany i trafił prosto do Zakładu Karnego w Tarnowie. Mężczyzna został również ukarany mandatem karnym za niezasłanianie ust i nosa w miejscu publicznym.

Do zdarzenia doszło 24.11.br. na terenie Dąbrowy Tarnowskiej. Policjanci patrolujący ulice Piłsudskiego zwrócili uwagę na mężczyznę, który maseczkę ochronną miał założoną na brodzie. Mundurowi zwrócili mu uwagę, aby założył w sposób prawidłowy maseczkę i jednocześnie przystąpili do wylegitymowania mężczyzny oraz wręczenia mandatu karnego.

Gdy sprawdzili jego dane w policyjnych bazach okazało się, że 35–latek od kilku tygodni jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Dąbrowie Tarnowskiej. Dąbrowianin oprócz ukarania mandatem karnym za niezasłanianie ust i nosa w miejscu publicznym, został zatrzymany a następnie przewieziony do Zakładu Karnego w Tarnowie. Z tytułu popełnionego przestępstwa (art. 224§2 kk) tj. zmuszanie policjantów do zaniechania wykonywanych czynności służbowych poprzez groźby bezprawne lub przemoc 35-latek ma odbyć karę 3 miesięcy pozbawienia wolności.

KPP w DT

 

 


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Internautów. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin - zawiadom nas o tym (elstertv@gmail.com).

Komentarze

  1. 27 listopada 2020 o 11:29
    jola :
    Ale sprytne te nasze chłopaki.I jakie odważne.
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: +2 (w sumie : 6)

Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)