Dzisiaj:
Poniedziałek, 3 sierpnia 2020 roku
Augusty, Lidii, Nikodema, Symeona, Szczepana

WSPOMNIENIE WAKACJI – W KINIE „SOKÓŁ”

2 września 2019 | Brak komentarzy

Od najbliższego piątku 6 września przez tydzień będzie można w dąbrowskim „Sokole” obejrzeć familijny film „Dzień czekolady”, stanowiący miłe wspomnienie dopiero co zakończonych wakacji.

To film dla całych rodzin, zachwycająca ekranizacja pełnej magii lektury, która opowiada o przygodach Moniki i Dawida. Dwójkę niezwykłych bohaterów połączy nie tylko przyjaźń, ale też wspólny sekret. Odkryją świat, w którym żyją zjadacze poniedziałków, wtorków i kolejnych dni tygodnia.

Czy uda im się spełnić swoje marzenie i cofnąć czas? Poznaj z nimi tajemnicę starego zegara i obudź szalonego Skoczka Czasu. A jeśli będziesz miał odwagę, nie zamykaj oczu i zmierz się ze złą wiedźmą wykradającą dzieciom ich drogocenne wspomnienia.

„Dzień czekolady” to opowieść o tęsknocie, miłości i wyobraźni tak potężnej, że niemożliwe staje się możliwe zmieniając życie wszystkich bohaterów na zawsze. Film w reżyserii Jacka Piotra Bławuta powstał na podstawie nagradzanej książki Anny Onichimowskiej pod tym samym tytułem. Występują w nim: Tomasz Kot, Magdalena Cielecka, Dawid Ogrodnik, Katarzyna Kwiatkowska, Marek Bukowski, Witold Dębicki, Barbara Kurzaj, Tomasz Sobczak.

DDK

 


Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)