Dzisiaj:
Środa, 12 sierpnia 2020 roku
Bądzisław, Hilaria, Klara, Lech, Leonida, Piotr

WYŚLIJ KARTKĘ I POMÓŻ POWSTAŃCOM

31 lipca 2020 | Brak komentarzy

Z okazji 76. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego rusza kolejna edycja akcji „BohaterON – włącz historię”.

Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego kampanii zapowiedziała, że w tym roku nastąpiły duże zmiany, ponieważ kartkę do powstańców można wysłać tylko online i to odpłatnie.

Taka kartka ma podwójną moc. Będzie indywidualnym oddaniem hołdu naszym bohaterom, a jednocześnie osobistym wkładem w pomoc bezpośrednią – podkreśla Agnieszka Łesiuk-Krajewska.

– Zostajemy przy wysyłce kartki, z której jesteśmy najbardziej znani. W tym roku zmiana polega na tym, że kartki dla powstańców można będzie wysyłać wyłącznie online i kartka będzie odpłatna. Można będzie wysłać kartkę w kwocie 10, 50 lub 100 zł. Zmiana ta podyktowana jest chęcią rozszerzenia działań pomocowych na rzecz powstańców warszawskich. My pomagamy od ponad czterech lat – dowozimy obiady, przeprowadzamy remonty, opłacamy opiekę medyczną.

Wysłane kartki online zostaną wydrukowane i po zakończeniu akcji przekazane adresatom w formie tradycyjnej. Akcja wysyłania kartek potrwa od 1 sierpnia do 2 października – dnia w którym 76 lat temu zakończyło się Powstanie Warszawskie.

Szczegółowe informacje o akcji znajdziecie na bohateron.pl

RDN Małopolska

 


Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)