Dzisiaj:
Sobota, 11 lipca 2020 roku
Benedykta, Cypriana, Kaliny, Olgi, Pelagii

X Spotkanie Kultur

14 lipca 2017 | Brak komentarzy

Organizatorzy X Spotkania Kultur: Dąbrowski Dom Kultury, „Invest-Nieruchomości” i Urząd Miejski w Dąbrowie Tarnowskiej wraz z partnerami chcą dołożyć starań, aby mieszkańcy i goście dąbrowian bawili się razem na finale Dni Dąbrowy na parkingu „Dąbrowiaka” nie tylko na koncercie Gwiazdy Wieczoru (Kamil Bednarek – około godz.21:00), ale od samego początku imprezy, czyli od 17:00.

Stąd ciekawy dobór zespołów występujących na scenie od 17:30, stąd też udział partnerów z atrakcyjnymi nagrodami i działaniami pro-społecznymi.

 

Temu też służą gry i zabawy dla dzieci prowadzone przez zawodowego aktora Jacka Bałę (od 17:00).
O zespołach pisaliśmy we wcześniejszych zapowiedziach Spotkania Kultur, wśród partnerów są: „Natur House” z ciekawymi poradami prozdrowotnymi, Radio RDN (jeden z patronów medialnych) z konkursami oferującymi atrakcyjne nagrody rzeczowe, wśród nich wspaniałe prezenty od sieci siłowni w regionie „Xtreme Fitness” (6 miesięcznych karnetów do zrealizowania w Dąbrowie lub Tarnowie, każdy wartości 170 zł). Konkursy radiowe zostaną przeprowadzone na scenie około godz.20:45.

Do stolicy Powiśla Dąbrowskiego przyjedzie, odbywając niezwykłą podróż w czasie, legendarna Czwórka z Liverpoolu… W role Johna, Paula, Ringo i George’a z grupy The Beatles wcielą się uzdolnieni muzycy ze Słowacji (koncert około godz.19:30). Zdaniem wielu świadków to najdoskonalszy europejski zespół odtwarzający pełną twórczość grupy The Beatles – od Beatlemanii do rozbudowanych aranżacji z ostatnich płyt (Sgt. Pepper, Abbey Road, Let It Be), których nawet sami The Beatles nigdy nie wykonali publicznie. Zespół powstał w 1996 roku w Koszycach na Słowacji. Do dnia dzisiejszego The Backwards zagrali kilka tysięcy entuzjastycznie przyjętych koncertów w Europie (Francja, Holandia, Belgia, Niemcy, Austria, Węgry, Hiszpania, Wielka Brytania, Czechy, Słowacja) i USA (koncerty w 24 Stanach), występowali w programach telewizyjnych, radiowych i produkcjach teatralnych. Ich musicalowy show „Beatles Legends” cieszył się taką popularnością w Czeskiej Pradze, że nie schodził z afisza przez rok.

Warto zatem być z nami od początku imprezy aż do finałowych sztucznych ogni, tym bardziej, że zapowiada się bardzo przyjemna pogoda piknikowa (temp. 23 stopnie, bez deszczu i upału).

DDK


Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)