Dzisiaj:
Sobota, 11 lipca 2020 roku
Benedykta, Cypriana, Kaliny, Olgi, Pelagii

X Spotkanie Kultur- Dni Dąbrowy (FILM)

19 lipca 2017 | komentarze 3

Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej z X  jubileuszowej edycji Spotkania Kultur – Dni Dąbrowy Tarnowskiej. 

 

 


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Internautów. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin - zawiadom nas o tym (elstertv@gmail.com).

Komentarze

 1. 20 lipca 2017 o 09:28
  kibicdt :
  Litości, karzecie oglądać półgodzinny film w jakości 480p... po minucie oczy bolą mnie młodego, a co dopiero osoby starsze... zainwestujcie w nowoczesną kamerę!!
  VA:F [1.9.20_1166]
  Ocena: +6 (w sumie : 6)
 2. 22 lipca 2017 o 08:29
  Andrzej :
  Porażka!!!!!
  VA:F [1.9.20_1166]
  Ocena: +2 (w sumie : 2)
 3. 29 lipca 2017 o 08:38
  ADAM :
  Totalna porażka !!! . Byłem na tej " imprezie smutnego miasteczka " trzy krotnie , w różnych godzinach. Organizatorzy jubileuszowego X "Dni Dąbrowy cyklicznie rok w rok powielają do znudzenia te same mierne atrakcje rozrywkowe dla mieszkańców miasta i gminy Dąbrowa Tarnowska. Uczestników z każdym rokiem zdecydowanie coraz mniej. Oprócz dzieci z rodzicami , które miały frajdę z zjeżdżalni i innych " płatnych atrakcji " frekwencję zapewnili goście pod parasolami z piwkiem. Praktycznie pustki wokół głównej sceny ,zagęszczenie młodzieżą nastąpiło i to też nie zbyt wielką widownią na występie BEDNARKA. Do głównych organizatorów." Odfajkowano " kolejną mierną imprezę bez polotu -fotki burmistrzów, sekretarza gminy i oczywiście Gazeta Krakowska , gdzie można było zrobić pamiątkowe zdjęcie " Byliśmy tu razem " z Panem Burmistrzem Kaczmarskim. PANOWIE nie to miejsce i nie ta aranżacja. Podsumowanie jednoznaczne bez kompleksów - Większy Festyn Ludowy w stolicy powiśla dąbrowskiego , " JAKI PAN TAKI KRAM " !!!!!!!!!!.
  VA:F [1.9.20_1166]
  Ocena: +1 (w sumie : 1)

Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)