Dzisiaj:
Czwartek, 28 stycznia 2021 roku
Agnieszka, Augustyn, Flawian, Ildefons, Julian, Karol, Leonidas, Piotr, Radomir, Roger, Waleriusz

XVIII ZABAWA DĄBROWIAKÓW W CHICAGO

5 września 2019 | 1 komentarz

Stanąć na estradzie, wielką gwiazdą być, słyszeć gromkie brawa- z Dąbrowiakami fajna zabawa”. Stowarzyszenie Niezrzeszonych Dąbrowiaków ma zaszczyt zaprosić wszystkich sympatyków naszego miasta na zabawę charytatywną.

Uroczystość odbędzie się: w sobotę 12 października o godzinie 7:00 wieczorem w Lone Tree Manor Banquet Hall 7730 N. Milwaukee Ave, Niles, IL 60714.


Celem Stowarzyszenia Niezrzeszonych Dąbrowiaków jest niesienie pomocy potrzebującym. Na przestrzeni lat założyciele organizacji zdobyli zaufanie i serca ludzi, dla których nieobojętne są problemy mieszkańców miasta i okolic Dąbrowy Tarnowskiej.

Mamy nadzieję, że i w tym roku poprą nas zacni ludzie, abyśmy dochód z imprezy mogli przekazać na szczytne cele.
W tym roku zapraszamy Państwa na „hollywoodzki czerwony dywan”. Wierzymy, że w świetle reflektorów i w blasku fleszy zabłyśnie wiele nowych gwiazd. Oskarowa gala wchłonie wszystkie, nawet najbardziej wyszukane i wymyślne kreacje. Wskakujcie więc w świecące suknie, błyszczące smokingi, cekiny, atłasy i perły.

Wstęp 50 dolarów od osoby. Bilety można nabywać dzwoniąc do:

Anny Kęckiej: 773 965 3300
Katarzyny Szczepanek: 847 877 5461

Zapewniamy gorący obiad, bogatą loterię fantową oraz fantastyczną muzykę. Bar płatny dodatkowo. Prosimy o pokrycie kosztu zarezerwowanych biletów do 6 października. Przyjmujemy gotówkę, a czeki wystawione na: Niezrzeszeni Dąbrowiacy, prosimy przesyłać na adres: 32872 N Meadow Rd. Grayslake, IL. 60030

Zapraszamy także do odwiedzenia naszej strony internetowej: www.niezrzeszenidabrowiacy.com oraz profilu na portalu społecznościowym Facebook.

Z entuzjazmem oczekujemy na pełną niezapomnianych wrażeń imprezę. Wierzymy w otwarte serca ludzi dobrej woli. Za wasze wsparcie i życzliwość gorąco dziękujemy.

„Stała ekipa”

 


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Internautów. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin - zawiadom nas o tym (elstertv@gmail.com).

Komentarze

  1. 5 września 2019 o 16:36
    zibi :
    Katarzyny Szczepanek, tej Dąbrowianki z Westerplatte ?
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: 0 (w sumie : 4)

Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)