Dzisiaj:
Wtorek, 29 listopada 2022 roku
Błażej, Bolemysł, Fryderyk, Przemysł, Saturnin, Saturnina, Walter

ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W KONFERENCJI

14 października 2021 | Brak komentarzy

Szanowne Panie z Kół Gospodyń Wiejskich! Pragniemy Was serdecznie zaprosić do udziału w konferencji pt. „Tradycje Kulinarne Polskiej Wsi” zaplanowanej na dzień 25 listopada br. w Warszawie.

Konferencja ta realizowana jest przez Narodowy Instytut Kultury i Dziedzictwa Wsi we współpracy z Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Krakowie i Polską Izbą Produktu Regionalnego i Lokalnego.

Konferencję adresujemy do Kół Gospodyń Wiejskich, instytucji kultury i organizacji pozarządowych działających na wsi oraz przedstawicieli Lokalnych Grup Działania, a jej celem jest zaznajomienie się z tematem produktów kulinarnych polskiej wsi i przybliżenie uczestnikom zagadnień związanych z znakowaniem jakości produktów tradycyjnych oraz promocją polskiego dziedzictwa kulinarnego. Program konferencji i formularz zgłoszeniowy przesyłamy w załączeniu.

Udział w konferencji jest nieodpłatny, a o zakwalifikowaniu się decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia udziału przyjmowane będą do 24-go października 2021 r. poprzez nadesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres e-mail konferencja@nikidw.edu.pl

ZGŁOSZENIE UDZIAŁU W KONFERENCJI

KLAUZULA INFORMACYJNA DLA UCZESTNIKA KONFERENCJI


Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)