Dzisiaj:
Piątek, 16 kwietnia 2021 roku
Benedykta, Bernadetty, Erwina, Julii, Urbana

ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W SEMINARIUM

5 lutego 2021 | Brak komentarzy

Kierownik Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego w Dąbrowie Tarnowskiej serdecznie zaprasza do udziału ze względu na ważne i bieżące informacje między innymi dotyczące zdrowej żywności, możliwości sprzedaży i zakupu żywności poprzez internet, oraz aktualnych przepisów z zakresu rejestracji sprzedaży żywności – również przez Koła Gospodyń Wiejskich.

Informacje zostaną przekazane podczas seminarium przez instytucje państwowe / obszar rolnictwo/ funkcjonujące w naszym powiecie.

W załączniku karta zgłoszenia do udziału w seminarium powiatowym ( data i czas w karcie zgłoszenia) w formie zdalnej- webinarium. Należy ją wypełnić, ze szczególnym uwzględnieniem adresu poczty elektronicznej, podpisać, następnie odesłać na adres: anna.morawiec@modr.pl  lub dostarczyć do biura PZDR w Dąbrowie Tarnowskiej ul. B.Joselewicza1, 33-200 Dąbrowa Tarnowska.

Otrzymacie Państwo, na podany przez Was na karcie zgłoszenia adres poczty elektronicznej: zaproszenie, link do udziału w seminarium oraz instrukcje w jaki sposób dołączyć do spotkania.

Anna Morawiec
Kierownik PZDR w Dąbrowie Tarnowskiej


Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)