Dzisiaj:
Piątek, 7 sierpnia 2020 roku
Alberta, Anny, Donata, Dorot, Kajetana

ZAPROSZENIE NA KIERMASZ WIELKANOCNY

6 kwietnia 2019 | Brak komentarzy

Święta Wielkanocne już za dwa tygodnie i niebawem zaczną się stosowne do nich przygotowania. W tym czasie, wielu mieszkańców Dąbrowy Tarnowskiej oraz instytucji i stowarzyszeń będzie przypominać sobie wielkanocne zwyczaje i tradycje oraz tworzyć wielkanocne ozdoby.

Atmosferze nadchodzących Świąt służyć będzie także Dąbrowski Kiermasz Wielkanocny zaplanowany na 12 kwietnia 2019 roku (tj. w piątek przed Niedzielą Palmową) od godz. 9:00 do godz. 16:00.


Tak jak w poprzednich latach, plac przed Urzędem Miejskim zapełni się wielkanocnymi kramami.
Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztof Kaczmarski wraz z załogą Urzędu Miejskiego już dziś serdecznie zapraszają na to już tradycyjne przedświąteczne wydarzenie.

Kiermasz Wielkanocny będzie organizowany w naszym mieście po raz czwarty. Te poprzednie cieszyły się sporym zainteresowaniem. W tym roku oferta kiermaszu znów będzie bardzo bogata. Lokalni artyści zaprezentują swoje dekoracje świąteczne, pisanki i inne tradycyjne ozdoby. Na kiermaszu nie może zabraknąć wędlin, jajek, chrzanu, miodu, aromatycznych przypraw czy dobrego chleba oraz ciast wielkanocnych.

czytaj więcej

UM w DT

fot. archiwum

 


Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)