Dzisiaj:
Piątek, 19 kwietnia 2019 roku
Adolfa, Leona, Tymona, Włodzimierza

Zaproszenie na II Turniej Brydżowy CORDARE

7 września 2018 | Brak komentarzy

W duchu popularyzacji kultury aktywnego spędzania wolnego czasu Fundacja CORDARE organizuje II. Turniej Brydża Sportowego o Puchar Prezesa Fundacji.

Ubiegłoroczny Turniej cieszył się dużym zainteresowaniem. Uczestniczyło w nim bowiem ponad 30 par. Mamy nadzieję, że również tegoroczna edycja spotka się z dobrym przyjęciem ze strony mieszkańców Powiśla i regionu Polski Południowej.

Do udziału zapraszamy zawodników wszystkich kategorii wiekowych. Turniej odbędzie się 24 września w Dąbrowie Tarnowskiej w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. K.K. Baczyńskiego przy ulicy T. Kościuszki 5 – parking przy Sądzie okręgowym lub kościele).

Rozpoczęcie Turnieju planowane jest na godzinę 17.00. Dla zwycięzców przewidziano Puchary oraz nagrody finansowe pozyskane w całości z pieniędzy pochodzących z “wpisowego” w wysokości 30 zł od pary. Organizatorzy przewidzieli ponadto puchary dla następujących kategorii: najlepszej pary seniorów, której wiek przekracza 135 lat oraz najlepszej Pary z Powiśla Dąbrowskiego. Sędzią głównym zawodów będzie Jeremi Mazur.

Organizatorzy przygotowali dla wszystkich uczestników Turnieju ciepły posiłek.

Serdecznie zapraszamy!

I Turniej Brydżowy CORDARE


Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)