Dzisiaj:
Niedziela, 20 stycznia 2019 roku
Dobiegniew, Fabian, Sebastian

Zaproszenie na turniej szachowy

8 lutego 2018 | Brak komentarzy

14 kwietnia odbędzie się, oczekiwany przez lokalną społeczność i pasjonatów szachów, drugi już turniej szachowy zorganizowany przez znaną i cenioną na Powiślu fundację „Cordare”. Jednak już 12 – 13 lutego można będzie zdobyć szlify przed dąbrowskimi potyczkami szachowymi na turnieju zorganizowanym przez Uczniowski Klub Sportowy „Lisek” w Lisiej Górze.

Zanim mieszkańcy Powiśla Dąbrowskiego, ale i przyjezdni z innych powiatów Województwa Małopolskiego, będą mogli już drugi raz spróbować swoich sił w Turnieju Szachowym o Puchar Fundacji „Cordare”, mają okazję zmierzyć się w podobnych potyczkach w Lisiej Górze.


Taką możliwość nie tylko zapalonym szachistom, ale przede wszystkim osobom, które w tym sporcie stawiają pierwsze kroki (bo im dedykowane są zawody) stworzył Uczniowski Klub Sportowy „Lisek”. Turniej odbędzie się w dniach 12 – 13 lutego b.r. w Szkole Podstawowej w Lisiej Górze.

Zawody organizowane są przede wszystkim z myślą o amatorach w tym sporcie, ale mile widziany będzie każdy uczestnik, niezależnie od posiadanych umiejętności, zwłaszcza że można zdobyć kategorię szachową. Będzie to doskonały sprawdzian przed kwietniowym Turniejem Szachowym o Puchar Fundacji „Cordare”.

Więcej informacji na temat turnieju, który odbędzie się już wkrótce w Lisiej Górze można znaleźć tutaj:

www.chessarbiter.com/turnieje/2017/ti_7854/

Za pośrednictwem tej samej strony można się również zapisać na turniej organizowany przez Uczniowski Klub Sportowy „Lisek”.

 


Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)