Dzisiaj:
Poniedziałek, 22 lipca 2019 roku
Wawrzyńca, Marii Magdaleny, Pankracgo

Zaproszenie na XVII Bal Dąbrowiaków

4 września 2018 | Brak komentarzy

Piękne życie prowadzą kowboje, A ich miłość piękniejsza niż kwiat, Rzucę lasso i serce jest moje, Wsiądę na koń i pojadę w świat.

Celem działalności Stowarzyszenia Niezrzeszonych Dąbrowiaków w Chicago jest niesienie pomocy potrzebującym. Od wielu lat w naszej chlubnej misji wspierają nas ludzie, którym nieobojętne są sprawy naszego miasta oraz okolic Dąbrowy Tarnowskiej.

Dzięki ogromnemu poparciu rodaków kolejny raz możemy zaprosić Państwa na już XVII dąbrowską zabawę, która odbędzie się: w sobotę 13 października o godzinie 7:00 wieczorem, w sali parafialnej przy Kościele Św. Władysława 5345 W. Roscoe St. Chicago, IL. 60641

Tym razem pragniemy zabrać naszych gości na Dziki Zachód, gdzie szum traw gorącej prerii rozgrzeje ich serca, a galop końskich kopyt poderwie ich do tańca. Chcielibyśmy aby wyprawa na Dziki Zachód stała się niezapomnianą przygodą i okazją do miłych spotkań w gronie przyjaciół. Liczymy na fantazję naszych gości, zachęcając do wyboru kowbojskich strojów. Kapelusze, barwne bandany, kowbojki ozdobione błyszczącymi ostrogami, dżinsy, kraciaste koszule i lassa wprowadzą nas w klimat westernu.

Wstęp 45 dolarów od osoby. Bilety można już od dziś rezerwować i nabywać dzwoniąc do:

Marty Róg: 773 875 5010
Anny Kęckiej: 773 965 3300

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: www.niezrzeszenidabrowiacy.com  oraz profilu na portalu społecznościowym Facebook. Dzięki ścisłej współpracy z redakcją „e-Kuriera Dąbrowskiego” informacje związane z działalnością Niezrzeszonych Dąbrowiaków możecie Państwo śledzić także na portalu: www.kurierdabrowski.pl

Stała ekipa”

 


Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)