Dzisiaj:
Poniedziałek, 27 czerwca 2022 roku
Marii Magdaleny, Władysława, Włodzisława

ZAPROSZENIE NA ZAJĘCIA WAKACYJNE W MBP

22 czerwca 2022 | Brak komentarzy

Oddział dla Dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Marii Kozaczkowej w Dąbrowie Tarnowskiej zachęca dzieci w wieku od 7 do 12 lat do udziału w bezpłatnych zajęciach wakacyjnych pod hasłem „Raz dwa trzy… zaGRAJ i TY!”.

Spotkania odnoszące się do Międzynarodowego Dnia Gier Książkowych (27 sierpnia) planowane są przez miesiąc lipiec, dwa razy w tygodniu tj. we wtorki i czwartki, w godzinach od 11:00 do 13:00.

W nawiązaniu do hasła zajęć różne aktywności skupiać będą się wokół gier książkowych opartych na fabule lektury i toczących się w jej ramach. Zajęcia odnosić będą się także do komiksów paragrafowych i escape book-ów. Zajęcia podzielone zostaną na różne bloki tematyczne: korzystanie z zakupionych przez MBP i z własnych kolekcji gier książkowych, samodzielne wykonywanie gier książkowych opartych na treści ulubionych bajek i wspólne rozgrywki z ich wykorzystaniem. Do dyspozycji dzieci dostępne będą także książki paragrafowe ze zbiorów MBP i materiały plastyczne. Na każdy tydzień zajęć obowiązują wcześniejsze zapisy. Ilość miejsc ograniczona.

Terminy zapisów: w piątki poprzedzające zajęcia, czyli 1, 8, 15 i 22 lipca, bezpośrednio w Oddziale dla Dzieci MBP lub pod nr. tel. 14 655 93 03 wew. 17. Wymagane jest wypełnienie zgody rodzica/opiekuna prawnego dziecka oraz zapoznanie się z regulaminem zajęć, dostępnym na stronie www biblioteki i w sali Oddziału dla Dzieci MBP. Plan i harmonogram zajęć może ulec zmianie.


Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)