Dzisiaj:
Czwartek, 3 grudnia 2020 roku
Franciszek, Kasjan, Ksawery, Lucjusz, Unimir

ZAPROSZENIE „NOC BIBLIOTEK” W MBP

7 października 2020 | Brak komentarzy

Zapraszamy na ogólnopolską akcję „Noc Bibliotek”, która w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dąbrowie Tarnowskiej, jak i w całej Polsce, rozpocznie się w sobotę (tj. 10 października) o godz. 19:00 (na profilu Facebookowym MBP, jak i stronie internetowej: www.mbpdt.pl).

W tym roku wydarzenie w dąbrowskiej książnicy nabierze po raz pierwszy wirtualnego charakteru. Zgodnie z hasłem tegorocznej akcji „Klimat na czytanie” młodzi uczestnicy będą mogli udać się w podróż po strefach klimatycznych, które będą ukrywać różne aktywności online przygotowane przez bibliotekarki.


Na uczestników czekają pamiątkowe gadżety oraz możliwość obejrzenia filmu pt. „Jakub, Mimmi i gadające psy” z 2019 roku podczas domowej projekcji. Warunkiem uzyskania linku i hasła do filmu udostępnionego przez organizatorów jest wypełnienie w Oddziale dla Dzieci oświadczenia przez osobę dorosłą.

Więcej informacji pod nr. tel. 14 655 93 03 wew. 17 lub bezpośrednio w Oddziale dla Dzieci.
Głównym organizatorem ogólnopolskiej akcji „Noc Bibliotek” jest Centrum Edukacji Obywatelskiej (CEO). Dofinansowana ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

MBP

 


Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)