Dzisiaj:
Sobota, 6 czerwca 2020 roku
Dominiki, Norberta, Pauliny, Symeona

ZMIANY W ORGANIZACJI RUCHU

31 marca 2020 | 1 komentarz

Wprowadzenie zmiany tymczasowej organizacji ruchu w związku z realizacja zadania „Budowa ronda wraz z rozbudową drogi krajowej nr 73 w miejscowości Gruszów Mały.

Konsorcjum składające się z Przedsiębiorstwa Wielobranżowego BANIMEX sp. z.o.o, AZI-BUD SP. Z.O.O i Duna Asfalt z Węgier informuje, że z dniem 19 marca 2020 r. wprowadzona została tymczasowa organizacja ruchu w związku z koniecznością kontynuacji robót przy budowie na ul. Warszawskiej w miejscowości Gruszów Mały w ramach inwestycji pn. „Kontynuacja budowy obwodnicy Dąbrowy Tarnowskiej w ciągu drogi krajowej nr 73″.

Zmiana organizacji ruchu przedstawiona jest na zamieszczonym schemacie. Schemat ten oparty jest na schemacie nr 7 z katalogu typowych schematów oznakowania robót prowadzonych w pasie drogowym GDDKiA.

Dla podniesienia bezpieczeństwa schemat został zmodyfikowany o wprowadzenie kierowania ruchem na wahadle poprzez sygnalizację świetlną oraz wprowadzono ograniczenie prędkości od 40 km/h.
O wszelkich kolejnych zmianach w organizacji ruchu wykonawca będzie informował zainteresowane strony pisemnie.

UM w DT

 


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Internautów. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin - zawiadom nas o tym (elstertv@gmail.com).

Komentarze

  1. 1 kwietnia 2020 o 11:48
    Do redakcji :
    Chyba Gruszów Mały??????!!!!
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: +3 (w sumie : 3)

Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)