Dzisiaj:
Czwartek, 18 lipca 2024 roku
Arnolda, Kamila, Karoliny, Roberta, Szymona

ARTEM PUTIVTSEV ZAGRA Z CORDARE DLA UKRAINY

28 marca 2022 | Brak komentarzy

To wbrew pozorom nie jest zapowiedź sensacyjnego transferu piłkarskiego, ale wspaniała informacja dla wszystkich zatroskanych losem Ukrainy, którzy chcieliby włączyć się w pomoc ofiarom wojny.

Pochodzący ze zburzonego przez sowieckie wojska Charkowa wielokrotny reprezentant Ukrainy i broniący od wielu lat barw Brukbetu Artem Putivtsev włączył się w akcję pomocy ofiarom wojny Fundacji CORDARE.

W ramach zorganizowanej na ten cel zbiórki środków na stypendia dla ukraińskich dzieci p.n. CORDARE Ukrainie (wpłaty gotówkowe oraz przekazanie 1%) zdecydowaliśmy się przygotować też aukcję charytatywną. Wśród przedmiotów wystawionych przez Fundację na Allegro Charytatywni jest do wylicytowania także kolacja dla 6 osób z udziałem właśnie Artema Putivtseva. Wywiad z piłkarzem na temat bratobójczej wojny w Charkowie ukazał się 27.03.2022r. na stronie sportowefakty.wp.pl

Fanów talentu tego wybitnego sportowca, chcących wesprzeć ofiary wojny zapraszamy do udziału w licytacji lub innych formach wsparcia, do których zachęcamy w poprzednim artykule na naszej stronie.

LINKI DO AUKCJI:

kolacja z Artemem Putivtsevem: https://allegro.pl/oferta/zaproszenie-na-kolacje-z-artemem-putivtsevem-11993821468

wszystkie aukcje “CORDARE Ukrainie”: https://allegro.pl/uzytkownik/Fundacja_Cordare

Fundacja CORDARE


Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)