Dzisiaj:
Piątek, 1 grudnia 2023 roku
Długosz, Edmund, Eligiusz, Eliga, Iwa, Natalia, Natalis, Platon, Sobiesława

DĄBROWSKA POLICJANTKA WICEMISTRZYNIĄ POLSKI W ŁUCZNICTWIE

21 września 2023 | komentarze 2

Kom. Agata Bulwa z dąbrowskiej jednostki Policji wzięła udział w Mistrzostwach Polski Seniorów w łucznictwie bloczkowym i barebow, które rozgrywane były w miniony weekend w Goleszowie.

Mundurowa konkurując z pozostałymi uczestniczkami stała się wicemistrzynią Polski w konkurencji łuków bloczkowych w kategorii kobiet. Jest to ogromny sukces, którego serdecznie gratulujemy!

O sukcesach sportowych kom. Agaty Bulwy pisaliśmy w 2018 roku Niezwykła Policjanta …. Łucznictwo to jej pasja. Funkcjonariuszka nadal rozwija swoje zainteresowania i czynnie wspiera oraz reprezentuje w wydarzeniach sportowych Miejsko-Ludowy Klub Sportowy Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska. Tak też było w miniony weekend (16-17.09.br.) w Goleszowie. Do rywalizacji w Mistrzostwach Polski Seniorów w łucznictwie bloczkowym i barebow przystąpiło ponad 120 zawodników. Mundurowa konkurując z 25 uczestniczkami, prezentując wysoki poziom swoich umiejętności wywalczyła wicemistrzostwo Polski w łucznictwie bloczkowym w kategorii kobiet.

Serdecznie gratulujemy osiągniętego sukcesu. Życzymy wielu sukcesów w życiu zawodowym oraz sportowym.

KPP w DT


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Internautów. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin - zawiadom nas o tym (elstertv@gmail.com).

Komentarze

 1. 25 września 2023 o 10:12
  Powiślanin_W. :
  Goleszów,gdzie to jest? Pokarpackie? Śląskie?
  VA:F [1.9.20_1166]
  Ocena: 0 (w sumie : 0)
 2. 27 września 2023 o 17:46
  papier obiektywna :
  Gratulacje dla Agaty.
  VA:F [1.9.20_1166]
  Ocena: 0 (w sumie : 2)

Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)