Dzisiaj:
Środa, 24 lipca 2024 roku
Antoniego, Kingi, Krystyny, Olgi, Wojciecha

DZIEŃ DZIECKA W KINIE I NA FESTYNIE

22 maja 2024 | Brak komentarzy

Dąbrowski Dom Kultury szykuje, jak co roku, moc atrakcji dla dzieci z okazji ich pięknego święta. Dzień dziecka będzie miał trzy odsłony.

Najpierw dokładnie 1 czerwca w kinie „Sokół” na seansie nowych przygód jednego z najbardziej ulubionych bohaterów dziecięcych – Garfielda będzie można wygrać nagrody w ramach cyklicznej akcji „Happy seats”.

Ponadto każdy dzieciak świętujący swój dzień na widowni kina, dostanie słodki drobiazg. Bilety na seans „Garfielda” o godz.17:00 dla widzów w wieku 0-18 lat będą sprzedawane w promocyjnej cenie 14 zł.

Druga odsłona to festyn na parkingu DDK w niedzielę 2 czerwca. W godz.12:00-15:00 będzie można korzystać z ustawionych tam darmowych dmuchańców, od godz.16:00 będzie akcja malowania twarzy przez animatorki, konkursy z nagrodami w wykonaniu Pszczółki Dąbrówki, a między 17:00 i 20:00 odbędzie się ulubiona zabawa dąbrowiaków małych i dużych – „Holi – święto kolorów”. Będą też lody, wata cukrowa, balony i zabawki.

Trzecia odsłona to konkurs recytatorski literatury dziecięcej 5 czerwca o godz.10:00. Jak zawsze, DDK zapewnia wszystkim dzieciom słodycze, a wielu nagrodzonym i wyróżnionym atrakcyjne książeczki.

DDK


Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)