Dzisiaj:
Czwartek, 24 maja 2018 roku
Estery, Joanny, Marii, Wincentego, Zuzanny

Dziewczęca drużyna Dąbrovii rozbiła Tarnovię

15 kwietnia 2017 | komentarze 2

Piłkarska runda wiosenna w klubie Dąbrovia ruszyła już na dobre. Swoje mecze rozpoczęła też żeńska drużyna naszego klubu występująca w IV lidze małopolskiej.

W pierwszej kolejce przegraliśmy mecz wyjazdowy z rezerwami Rysów Bukowina Tatrzańska 2-0. W drużynie rywala wystąpiło kilka zawodniczek pierwszoligowych. W meczu tym nasze zawodniczki zaprezentowały się na tle mocnego rywala bardzo dobrze i szkoda tylko, że nie wykorzystaliśmy kilku 100% sytuacji bo wynik byłby zdecydowanie inny.


Druga kolejka to spotkanie, które odbyło się 12 kwietnia w Tarnowie tym razem rywalem były rezerwy drugoligowej Tarnovii Tarnów. W tym meczu świetnie grająca drużyna Dąbrovii nie dała szans rywalkom i po dwóch bramkach Ani Kaczówka i Gabi Łucek wygrywamy 4-0 i przywozimy z Tarnowa komplet punktów. Takie zwycięstwa cieszą zawodniczki, trenera a także kibiców i działaczy naszego klubu.

Drużyna jest młoda zbierająca nowe doświadczenia coraz lepiej rozumie się na boisku. Zawodniczki są zaangażowane w grę i to wszystko bardzo dobrze prorokuje na przyszłość kobiecej piłki nożnej naszego klubu, sportu cieszącego się coraz większym zainteresowaniem nie tylko w powiecie dąbrowskim ale i w całej Polsce.

W meczu z Tarnovią w drużynie Dąbrovii wystąpiły zawodniczki: Natalia Ziemian, Agnieszka Krupa, Wiktoria Krawczyk, Weronika Więcław, Gabi Kusion, Magda Mróz, Anna Kaczówka, Paulina Marszalik, Wiktoria Mielec, Gabi Łucek, Ewelina Surdel, Aleksandra Zaborek, Natalia Jurek.

Zapraszamy wszystkie dziewczęta, które ukończyły 13 lat i chcą grać w piłkę nożną do klubu Dąbrovia gdzie będą mogły rozwijać umiejętności piłkarskie w dobrych warunkach i pod czujnym okiem trenera.

UM w DT

 


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Internautów. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin - zawiadom nas o tym (elstertv@gmail.com).

Komentarze

 1. 17 kwietnia 2017 o 21:08
  kibicdt :
  Brawa dla was dziewczyny!! Oby nie zabrakło wam zapału do gry!!
  VA:F [1.9.20_1166]
  Ocena: +7 (w sumie : 7)
 2. 30 kwietnia 2017 o 12:41
  tylkona :
  w Dabrovii jest wiele talentów, oby się nie zmarnowały
  VA:F [1.9.20_1166]
  Ocena: +1 (w sumie : 1)

Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)