Dzisiaj:
Środa, 24 lipca 2024 roku
Antoniego, Kingi, Krystyny, Olgi, Wojciecha

FESTIWAL KGW „POLSKA OD KUCHNI”

20 marca 2024 | komentarze 2

Festiwal „Polska Od Kuchni” to wyjątkowe wydarzenie przygotowane, aby szerzyć dziedzictwo kulinarne, promować zdrowy styl życia, ekologię oraz polską kulturę i tradycję.

Festiwal wspiera lokalne społeczności, promuje polskie produkty oraz wymianę międzypokoleniowej wiedzy. Polska Od Kuchni zwraca uwagę na Koła Gospodyń Wiejskich, które są wizytówką każdego regionu. Reprezentują one swoje talenty oraz opowiadają o obszarach swojej działalności.

Trasa Festiwalu odwiedza kolejno każde z województw, a wstęp na wydarzenia jest bezpłatny. Poszczególne przystanki odbędą się w okresie od maja do września. Na każdym z festiwali czeka na Was: pyszne jedzenie, ogromna porcja wiedzy, świetna zabawa, niezapomniane przeżycia i ciekawe nagrody.

W programie m.in.:

– Pokazy i warsztaty kulinarne prowadzone przez znanych Szefów Kuchni, w trakcie których uczestnicy poznają najlepsze przepisy i najciekawsze tajniki kulinarne. Każdy uczestnik pokazu otrzyma porcję przygotowanego dania, aby sam mógł ocenić jego walory smakowe.
– Jarmark produktów regionalnych, podczas którego można zaopatrzyć się w świeże, wysokiej jakości wyroby spożywcze prosto od lokalnych producentów żywności oraz piękne rękodzieła regionalnych rzemieślników.
– Warsztaty artystyczne dla dzieci i dorosłych to miejsce stworzone do pokazania swojej kreatywności
– Wybory Miss Wdzięku, które wzbudzają emocje nie tylko w rywalizujących ze sobą Kołach, ale także w uczestnikach kibicującym wybranym kandydatkom. Na zwycięskie koła czekają wartościowe nagrody.
– Strefa chillout w której uczestnicy mogą odpocząć i delektować się atmosferą festiwalu
– Muzyczna niespodzianka poderwie wszystkich do tańca i dostarczy niesamowitych wrażeń.

Atrakcją festiwalu, jest konkurs, który pokazuje, że prawdziwe piękno nie ogranicza się do określonego kształtu, rozmiaru czy wieku, ponieważ każda kobieta jest wyjątkowa i zasługuje na ogromne brawa.

W tym roku przewodzić będzie motyw kwiatowy.

czytaj więcej

MODR w Karniowicach


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Internautów. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin - zawiadom nas o tym (elstertv@gmail.com).

Komentarze

 1. 14 kwietnia 2024 o 13:13
  e-Kurier Dąbrowski :
  ggg
  VN:F [1.9.20_1166]
  Ocena: +1 (w sumie : 1)
 2. 14 kwietnia 2024 o 14:12
  e-Kurier Dąbrowski :
  dddd
  VN:F [1.9.20_1166]
  Ocena: +1 (w sumie : 1)

Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)