Dzisiaj:
Niedziela, 7 sierpnia 2022 roku
Alberta, Anny, Donata, Dorot, Kajetana

FINAŁ ZAJĘĆ WAKACYJNYCH W BIBLIOTECE

2 sierpnia 2022 | Brak komentarzy

Jak w każde wakacje, tak i w tegorocznym czasie letnim Oddział dla Dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Marii Kozaczkowej w Dąbrowie Tarnowskiej zorganizował serię bezpłatnych zajęć dla czytelników w wieku od 7 do 12 lat pod hasłem „Raz dwa trzy… zagraj i TY!”.

Spotkania odbywały się w lipcu we wtorki i w czwartki w godzinach 11:00-13:00 i związane były z tematyką książek jako gier i gier zawierających fabułę książki.

Podczas ośmiu zajęć dzieci poznały w teorii i praktyce różne aktywności skupione wokół gier książkowych, komiksów paragrafowych i escape book-ów. Wśród rozrywek w sali Oddziału dla Dzieci lub na świeżym powietrzu znalazły się: głośne czytania, warsztaty plastyczne i literackie, zadania zręcznościowe, szybkie quizy i łamigłówki, programowanie robota Photona, podchody oraz projektowanie i wykonywanie własnych gier książkowych i planszówek. Dzieci skorzystały również z dostępnych w MBP różnego rodzaju gier, materiałów plastycznych i tematycznych lektur. Dobrą zabawę tradycyjnie wspierała Firma Good Snack z Dąbrowy Tarnowskiej. Pełen fotoreportaż z zajęć umieszczony został na stronie internetowej biblioteki i jej profilu na Facebooku.


Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)