Dzisiaj:
Czwartek, 18 lipca 2024 roku
Arnolda, Kamila, Karoliny, Roberta, Szymona

FINAŁOWY „PORANEK Z BAJKĄ”

2 czerwca 2023 | Brak komentarzy

Jeszcze niedawno to właśnie grupa „Trefliki” z Przedszkola nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej rozpoczynała spotkania w ramach akcji „Poranek z Bajką” realizowanej przez Oddział dla Dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej w Dąbrowie Tarnowskiej, a tu pałeczkę przejęli „Tropiciele Przyrody” i „Odkrywcy Świata” z Oddziałów Przedszkolnych w Szkole Podstawowej nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Dąbrowie Tarnowskiej.

Od przyszłego roku szkolnego to oni odwiedzać będą comiesięcznie bibliotekę.


Finałowy Poranek dnia 2 czerwca br. pozwolił uhonorować dzieci obecne na Sali Audytoryjnej MBP w uroczysty sposób. W gronie zaproszonych gości, wśród których znaleźli się: Jadwiga Kuta z Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Tarnowskiej – Kierownik Referatu Spraw Administracyjnych i Organizacyjnych, Marzena Trela – Dyrektor Przedszkola nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej, Małgorzata Wódka – Wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Irena Kawa – Dyrektor Środowiskowego Domu Samopomocy w Oleśnicy, przedszkolacy obejrzeli występ przygotowany przez podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Oleśnicy i ich opiekunów pt. „W świecie bajek”.

Każde z dzieci, które po raz ostatni brało udział w tegorocznej edycji tejże akcji przyjęło od Dyrektor MBP Anny Jastrzębiec-Witowskiej, Jadwigi Kuty i Marzeny Treli gratulacje oraz dyplom na pamiątkę zaczytanych spotkań, natomiast na ręce Małgorzaty Wódki trafiło zaproszenie dla „Tropicieli Przyrody” i „Odkrywców Świata” – kolejnych „porankowiczów”.

Serdeczne podziękowania biblioteka kieruje do „Treflików” oraz wychowawczyń Anny Szkotak i Wioletty Lichorobiec za zaangażowanie w całoroczną edycję „Poranków z Bajką”.
Kolejni uczestnicy tych zajęć witani będą uroczyście we wrześniu.

 


Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)