Dzisiaj:
Piątek, 24 maja 2024 roku
Emilii, Iwony, Jana, Michała, Symeona

GRĘBOSZÓW: WYSTAWA PRAC MALARSKICH

18 listopada 2022 | Brak komentarzy

W niedzielne popołudnie, 13 listopada br., w Domu Strażaka w Woli Żelichowskiej odbył się wernisaż wystawy prac malarskich autorstwa Teresy Tarki, pt. „Ukryty talent”.

Organizatorem wydarzenia było Koło Gospodyń Wiejskich Wola Żelichowska, które postanowiło zaprezentować lokalnej społeczności dzieła malarskie swojej koleżanki. Tematyka prac była zróżnicowana – od artystycznych portretów, po pejzaże.

W wydarzeniu uczestniczyli m. in: władze samorządowe gminy Gręboszów na czele z wójtem gminy Gręboszów Krzysztofem Gilem, ks. Andrzej Sobol – proboszcz parafii Żelichów, przedstawicielki Kół Gospodyń Wiejskich z terenu gminy Gręboszów, jak również rodzina i znajomi artystki.

Wernisaż wystawy prac plastycznych Teresy Tarki był doskonałą okazją do spotkania i integracji społeczności lokalnej, jak również sposobnością by poznać i promować twórczość lokalnych artystów. Ponadto wszyscy obecni na wystawie mogli skosztować specjałów kulinarnych przygotowanych przez organizatorów.

Pani Teresie życzymy długich lat życia w dobrym zdrowiu i szczęściu, wielu twórczych inspiracji oraz weny pozwalającej tworzyć kolejne, tak znakomite prace malarskie.

GCKiCZ /UG Gręboszów


Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)