Piątek, 26 kwietnia 2024 roku
Jarosława, Marka, Wasyla

Halowy turniej piłki nożnej

4 listopada 2011 | Brak komentarzy

3 listopada w hali MGOSiR rozegrany został halowy turniej piłki nożnej dla uczniów szkół gimnazjalnych. Turniej realizowany był w ramach szkolnego sportowego kalendarza a stawką tytuł Mistrza Gminy i awans do zawodów powiatowych.

Do rywalizacji stanęli uczennice i uczniowie z Gimnazjum Nr 1 i Nr 2 z Dąbrowy Tarnowskiej.

Wynik pojedynku dziewcząt – Nr 1 – Nr 2 – 2 :1

Mistrzem Gminy zostały dziewczęta z Gimnazjum Nr 1 prowadzone przez Beatę Chmielewską w składzie : Klaudia Boksa, Karolina Pyzik, Natalia Szułakiewicz, Katarzyna Motyka, Martyna Sojka, Jolanta Pawelec, Jolanta Szułakiewicz, Agnieszka Kołodziej i Natalia Wątroba. Królem strzelców została zawodniczka zwycięskiej drużyny Jolanta Pawelec.

Drużyna chłopców z Gimnazjum Nr 1 również wygrała pokonując przeciwnika 17:5. Królem strzelców został Bartłomiej Minor.

Skład mistrzowskiej j drużyny: Szczepan Kogut, Bartłomiej Baran, Dominik Bil, Bartłomiej Minor, Michał Mikuła, Mikołaj Ryczek, Radosław Kabała i Jeremiasz Szlosek.

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy, medale i puchary, które w imieniu Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Stanisława Początka wręczali Gminny Organizator Sportu Renata Świątkowska –Wrona i sędzia turnieju Jan Pisarski.