Dzisiaj:
Czwartek, 7 grudnia 2023 roku
Agaton, Ambroży, Marcin, Ninomysł

IX TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

5 lutego 2020 | 1 komentarz

2 lutego 2020 roku, w Mędrzechowie odbył się IX Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Dąbrowskiego, w którym wzięło udział blisko 70 zawodników z województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego.

Jego organizatorami byli: Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej, Stowarzyszenie Ludowych Zespołów Sportowych Gminy Mędrzechów oraz Urząd Gminy Mędrzechów.

Zgodnie z regulaminem Turniej rozegrany został w dwóch kategoriach: zawodnicy amatorzy i zawodnicy zrzeszeni w Polskim Związku Tenisa Stołowego.

W imieniu organizatorów oficjalnego otwarcia Turnieju dokonali Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek oraz Zenon Woliński z LZS Gminy Mędrzechów, który był odpowiedzialny za prawidłowy przebieg całego wydarzenia.

Po wyczerpujących i pełnych emocji rozgrywkach wyłoniono najlepszych zawodników, którymi okazali się mieszkańcy województwa podkarpackiego. W kategorii „amatorzy” zwyciężył Tomasz Tetla z Stalowej Woli, natomiast w kategorii „zrzeszonych w PZTS” pierwsze miejsce zdobył Maciej Wenc reprezentujący LZS Orły Temidy Domaradz. Szczegółowa informacja na temat wyników Turnieju zamieszczona zostanie na stronie LZS Gminy Mędrzechów.

powiatdabrowski.pl

 


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Internautów. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin - zawiadom nas o tym (elstertv@gmail.com).

Komentarze

  1. 6 lutego 2020 o 23:17
    Sukces :
    W imieniu organizatorów oficjalnego otwarcia Turnieju dokonali Starosta Dąbrowski... nie wierzę że ten Pan potrafi zrobić coś dobrego....
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: 0 (w sumie : 0)

Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)