Wtorek, 30 kwietnia 2024 roku
Bartłomieja, Jakuba, Katarzyny, Mariana

Joanna Mazur wróci z Londynu z kompletem medali

25 lipca 2017 | 1 komentarz

Joanna Mazur zdobyła na Mistrzostwach Świata Osób Niepełnosprawnych w Lekkiej Atletyce w Londynie komplet medali. Niewidoma mieszkanka powiatu dąbrowskiego wraz z przewodnikiem Michałem Stawickim, po niesamowitym finiszu na dystansie 1500 metrów, zdobyli złoto, sięgając po tytuł mistrzów świata.

W biegu na 800 metrów wywalczyli srebrny medal – do drugiego złota zabrakło zaledwie 0,03 sekundy! Natomiast bieg na 400 metrowym dystansie zakończył się trzecim miejscem na podium, a tym samym brązowym medalem.

W najbliższą środę, 26 lipca 2017 r., o godzinie 10:00 w Powiatowym Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie odbędzie się spotkanie, podczas którego przedstawiciele samorządu powiatowego, dyrekcja i społeczność szkoły, lokalni przedsiębiorcy oraz mieszkańcy powiatu dąbrowskiego wspólnie powitają Joannę Mazur, a także pogratulują zdobytego mistrzostwa świata i osiągniętych sukcesów sportowych.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tym spotkaniu!