Dzisiaj:
Wtorek, 18 czerwca 2024 roku
Elżbiety, Gerwazego, Marka, Marinya, Pauli

JUBILEUSZOWY BIEG SOKOŁA W NAROŻNIKACH

21 września 2023 | 1 komentarz

XXX Powiatowy Bieg Sokoła nad zalewem w Narożnikach miał godną oprawę. Udała się wyborna pogoda, dopisali też uczestnicy w liczbie ponad 350, zadbali o wszystkie ważne kwestie organizatorzy.

Dla wszystkich przygotowano poczęstunek, patroni zostali uhonorowani w szczególny sposób.

Pamiątkowe plakiety okolicznościowe z okazji jubileuszu 30-lecia Powiatowego Biegu Sokoła otrzymali: Lesław Wieczorek – Starosta Dąbrowski, Marek Lupa – Wójt Radgoszczy i Krzysztof Kaczmarski – Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej (w jego imieniu odebrał Stanisław Ryczek – Zastępca Burmistrza).

Wyniki konfrontacji w poszczególnych kategoriach:

Klasyfikacja generalna:

Klasy V-VI
I miejsce ex aequo – SP w Radgoszczy i SP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej – 66 pkt.
II – SP w Zarzeczu Dużym – 46 pkt.
III – SP w Gruszowie Wielkim – 22 pkt.
IV – SP w Luszowicach – 11 pkt.
V – SP w Nieczajnie Górnej – 9 pkt.

Klasy VII-VIII
I miejsce – SP w Radgoszczy – 48 pkt.
II – SP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej –30 pkt.
III – SP w Luszowicach – 16 pkt.
IV – SP w Gruszowie Wielkim – 10 pkt.
V – SP w Nieczajnie Górnej – 1 pkt.

Szkoły ponadpodstawowe
I miejsce – ZS im. K.K.Baczyńskiego – 120 pkt.
II – I LO w Dąbrowie Tarnowskiej –115 pkt.
III – ZS w Brniu – 30 pkt.

Rywalizowano zespołowo o Puchar Wójta Radgoszczy (klasy I-VI), Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej (klasy VII-VIII), Starosty Dąbrowskiego (szkoły ponadpodstawowe).

Klasyfikacja indywidualna w poszczególnych kategoriach:

Klasy I-III, dziewczęta
I miejsce – Liliana Machnik (SP w Radgoszczy)
II – Nadia Kacała (SP w Radgoszczy)
III – Jessica Szwajkosz (SP w Gruszowie Wielkim)

Klasy I-III, chłopcy
I miejsce – Michał Wawrzonek (SP w Zarzeczu Dużym)
II – Jakub Biedroński (SP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej)
III – Dawid Sito (SP w Radgoszczy)

Klasy IV-VI, dziewczęta
I miejsce – Wiktoria Chudy (SP w Radgoszczy)
II – Maja Sternal (SP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej)
III – Daria Toczek (SP w Zarzeczu Dużym)

Klasy IV-VI, chłopcy
I miejsce – Szymon Bil (SP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej)
II – Kamil Kuta (SP w Gruszowie Wielkim)
III – Oliwier Dudek (SP w Zarzeczu Dużym)

Klasy VII-VIII, dziewczęta
I miejsce – Wiktoria Błachaniec (SP w Radgoszczy)
II – Gabriela Czupryna (SP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej)
III – Aneta Ogorzelec (SP w Luszowicach)

Klasy VII-VIII, chłopcy
I miejsce – Kacper Nęga (SP w Radgoszczy)
II – Wiktor Garncarz (SP w Radgoszczy)
III – Dawid Szpotan (SP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej)

Ponadpodstawowe, dziewczęta
I miejsce – Patrycja Piątek (I LO w Dąbrowie Tarnowskiej)
II – Weronika Piekielniak (ZS im. K.K.Baczyńskiego w DT)
III – Patrycja Kędzior (I LO w Dąbrowie Tarnowskiej)

Ponadpodstawowe, chłopcy
I miejsce – Kacper Surowiec (I LO w Dąbrowie Tarnowskiej)
II – Dawid Cur (ZS im. K.K.Baczyńskiego w DT)
III – Ignacy Motyka (I LO w Dąbrowie Tarnowskiej)

DDK


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Internautów. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin - zawiadom nas o tym (elstertv@gmail.com).

Komentarze

  1. 22 września 2023 o 21:47
    kot :
    SP Nieczajna Górna WSTYD!!! dawniej chodziłem do tej szkoły było inaczej
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: +2 (w sumie : 2)

Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)