Dzisiaj:
Niedziela, 20 stycznia 2019 roku
Dobiegniew, Fabian, Sebastian

„Kino na Szpilkach” z komedią „Madame”

14 maja 2018 | Brak komentarzy

Kolejne w tym roku, cieszące się dużym powodzeniem, „KINO NA SZPILKACH zaprasza Panie, ale nie tylko Panie na spotkanie w Kinie „Sokół” 18 maja ( stoiska już od godz.18:00, losowanie nagród – 19:10, seans 19:30), tym razem w powiązaniu z seansem komedii romantycznej – „Madame”.

Początek filmu o 19:30.

Przed seansem: możliwość odwiedzenia stoisk i zakupu: biżuterii, smakołyków, kosmetyków, ozdób, otrzymania kuponów zniżkowych, próbek kosmetyków renomowanych firm, degustacja promocyjnego poczęstunku przygotowanego przez sponsorów (Hotel „Cristal Park”, „Catering Magda”), losowanie przed rozpoczęciem seansu – każdy rząd wygrywa, a przede wszystkim znany już stałym bywalcom klimat miło spędzonego wieczoru w gronie przyjaciół!

Ponownie pojawią się prezenty oferowane przez partnera biznesowego DDK – brokera reklam „Kinads” z Warszawy (kosmetyki, karty podarunkowe i kupony zniżkowe „CCC”). Jeszcze zostało około 40 wolnych miejsc…

INFORMACJE O FILMIE:
By wnieść pikanterii do skostniałego związku – Anne (Toni Collette) i Bob (Harvey Keitel), bogata i świetnie sytuowana para z Ameryki, przenosi się do urokliwej posiadłości w Paryżu. Po przeprowadzce do miasta miłości, małżeństwo postanawia wyprawić luksusowe przyjęcie dla swoich dystyngowanych znajomych. W trakcie przygotowań okazuje się, że na imprezę przybędzie dokładnie trzynastu gości. Zaniepokojona pechową liczbą osób, wierząca w przesądy Anne wpada na niezwykły pomysł. Postanawia namówić swoją pokojówkę Marię (Rossy de Palma), by ta na przyjęciu udawała… hiszpańską arystokratkę. Sytuacja wydaje się opanowana. Przynajmniej do czasu! Wystarczy kilka lampek wina i rozluźniająca atmosfera, by rezolutna służąca wpadła w oko brytyjskiemu marszandowi. Lecz burzliwy romans Marii jest zupełnie nie w smak Anne, która zrobi wszystko, by rozdzielić parę nieoczekiwanych zakochanych.

Obsada: Toni Collette jako: Anne Fredericks, Harvey Keitel jako Bob Fredericks
Rossy de Palma – Maria, Michael Smiley – David Reville, Tom Hughes – Steven Fredericks.

Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=zOHGIY7pe-g

DDK

 


Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)