Dzisiaj:
Niedziela, 22 maja 2022 roku
Emila, Heleny, Jana, Julii, Wiesława, Wisławy

„KOLĘDY NA TRZECH TENORÓW”-ZAPROSZENIE

14 stycznia 2022 | 1 komentarz

Gminne Centrum Kultury w Żabnie oraz Burmistrz Żabna i Parafia pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w Otfinowie zapraszają na koncert „Kolędy na trzech tenorów”.

W związku z sytuacją epidemiczną Gminne Centrum Kultury w Żabnie informuje, że na koncert obowiązywać będą wejściówki. Bezpłatne wejściówki można odbierać od poniedziałku 17 stycznia w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie.

W koncercie wystąpią tenorzy: Alexander Martinez, Łukasz Gaj i Jakub Oczkowski oraz Mieczysław Smyda – skrzypce, Maciej Nieć – fortepian, Łukasz Lech – narracja, scenariusz i reżyseria. Koncert odbędzie się 23 stycznia 2022 r. o godz. 17:00 w kościele w Otfinowie.

Patronatem honorowym wydarzenie objęli: Burmistrz Żabna i Starosta Tarnowski. Patronat medialny sprawują: Nowa Gazeta Żabnieńska, radio RDN Małopolska, portal Koncertowy Tarnów i Okolice oraz e-Kurier Dąbrowski.

Wstęp na koncert jest wolny. Wydarzenie odbędzie się w reżimie sanitarnym.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Internautów. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin - zawiadom nas o tym (elstertv@gmail.com).

Komentarze

  1. 12 stycznia 2022 o 22:31
    pipi obiektywna :
    Polecam. Byłam dwa lub trzy lata temu na tym koncercie w Sanktuarium w Odporyszowie. Koncert cudny. Polecam też płytę na czas świąteczny. Zaznaczam, że jest to opinia, a nie reklama. Gratuluję Pani Dyrektor ciekawych i trafionych pomysłów w szczególności na te nasze dzisiejsze smutki.
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: 0 (w sumie : 4)

Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)