Dzisiaj:
Niedziela, 22 maja 2022 roku
Emila, Heleny, Jana, Julii, Wiesława, Wisławy

KONKURS „BEZPIECZNE WAKACJE”- ZAPROSZENIE

13 maja 2022 | Brak komentarzy

Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej  zaprasza do udziału w konkursie plastycznym pn. „Bezpieczne Wakacje” skierowanego do uczniów szkół podstawowych (klas IV-VIII) z terenu powiatu dąbrowskiego.

Konkurs polega na wykonaniu pracy zawierającej maksymalnie 5 stron rysunków konturowych w formie kolorowanki (format A4) – prace powinny swoją tematyką być związane z szeroko rozumianym bezpieczeństwem, nawiązujące do poznawania zasad bezpieczeństwa, mogą w niej znajdować się hasła wraz z pobudzającymi wyobraźnię poleceniami.


Celem konkursu jest popularyzacja wiedzy na temat bezpieczeństwa, uświadamianie dzieciom i młodzieży zagrożeń związanych z wakacyjną aktywnością, promocja bezpiecznych zachowań na co dzień i bezpiecznych form spędzania wolnego czasu.

Prace wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia, należy przesłać do dnia 10 czerwca 2022 roku do godz. 15:30 pod adres: Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej, ul. Berka Joselewicza 5, 33-200 Dąbrowa Tarnowska lub złożyć osobiście na Dzienniku Podawczym Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej.

Szczegółowe informacje na temat konkursu dostępne są w regulaminie oraz pod nr tel. 14 642 24 31 wew.243

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!

Pliki do pobrania

powiatdabrowski.pl


Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)