Dzisiaj:
Poniedziałek, 29 listopada 2021 roku
Błażej, Bolemysł, Fryderyk, Przemysł, Saturnin, Saturnina, Walter

MROŻĄCY KREW W ŻYŁACH POKAZ

20 września 2019 | Brak komentarzy

Słowacka grupa”Extrem cascaders team” składająca się z 6 osób, zaprezentowała w środę swoje show na placu targowym w Dąbrowie Tarnowskiej (Monster Truck Show).

Na przygotowanym i ogrodzonym terenie placu targowego, o godzinie 18 rozległ się głośny warkot silników. Pokazowi towarzyszyła narracja na żywo i aranżacja muzyczna, która dodatkowo budowała napięcie i wzmagała emocje.

Monster Truck Show odejmował różne triki znane nam z filmów jak jazdę na 2 kołach, „palenie gumy”, precyzyjne omijanie przeszkód, kaskaderskie wyczyny na jadącym samochodzie. Nie zabrakło również solidnej porcji driftu, ognia oraz humoru w inscenizacji ucieczki więźnia – złoczyńcy popularnym fiacikiem. Z pewnością opony mniejszych pojazdów z tego występu będą wymagały wymiany.

Wydarzenie przyciągnęło dużą publiczność, w której większość stanowiły rodziny wielopokoleniowe. Pokaz zakończył paradny przejazd dwóch „Monstertraków”, którymi po zakończeniu występu można było się przejechać (jako pasażer) w ramach biletu wstępu. Niestety monstertruck MAD MAX nie został uruchomiony podczas pokazu na co liczyli widzowie.

 Mateusz Kolano

 


Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)