Dzisiaj:
Sobota, 21 kwietnia 2018 roku
Anzelma, Bartosza, Feliksa, Irydiona, Konrada

Niegrzeczna żabka wraz z przyjaciółmi z łąki

19 czerwca 2013 | 1 komentarz

Dzięki akcji „Dzieci Dzieciom” wpisanej już od dawna w działalność Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Marii Kozaczkowej w Dąbrowie Tarnowskiej miejscowi przedszkolacy mogli obejrzeć przedstawienie o żabce przygotowane przez ich rówieśników oraz przyglądnąć się tanecznym popisom kolegów i koleżanek.

Montaż słowno-muzyczny pt. „Niegrzeczna żabka” przygotowany został przez przedszkolaków z Publicznego Przedszkola nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej z grupy „Żabki” pod kierunkiem pań:

Eugenii Dąbroś i Małgorzaty Litwornii, zaś dziecięcą sambę podziwiano dzięki występowi podopiecznych pań: Anny Bator i Małgorzaty Gumińskiej, z grupy „Biedronki” również z tamtejszego przedszkola.

Na widowni zasiedli wychowankowie Publicznego Przedszkola nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej. Inscenizacja o żabce i taniec integracyjny wzbudziły wielkie zainteresowanie oglądających, wszystkim się spodobały aktorskie uzdolnienia, a także taneczne popisy dzieci, czego dowodem były wielkie brawa. Spotkanie miało też wymiar edukacyjny, bowiem zachowanie żabki przypomniało dzieciom o konieczności posłuszeństwa wobec rodziców. Miłym akcentem było słodycze, jakie dzieci z widowni otrzymały od swoich rówieśników-aktorów. Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkania z młodymi talentami…

źródło: MBP w Dąbrowie T.

 


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Internautów. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin - zawiadom nas o tym (elstertv@gmail.com).

Komentarze

  1. 23 czerwca 2013 o 08:10
    zdziwiona :
    czemu Tesco i Lidl nie wystawiły swojej ekipy ?
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: 0 (w sumie : 0)

Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)