Dzisiaj:
Poniedziałek, 16 września 2019 roku
Antym, Cyprian, Edyta, Edda, Eufemia, Eugenia, Franciszek, Jakobina, Kamila, Kornel, Lucja, Łucja, Sebastiana, Sędzisław, Wiktor, Wiktoriusz

NOWY KOMENDANT POLICJI

25 lutego 2019 | Brak komentarzy

I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie insp. Robert Strzelecki uroczyście wprowadził mł. insp. Roberta Dudka w obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Dąbrowie Tarnowskiej.

W spotkaniu udział wziął I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji kom. Jarosław Kmieć kierownictwo oraz policjanci i pracownicy cywilni dąbrowskiej komendy.

W dniu 25 lutego 2019 roku w świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej odbyło się uroczyste przywitanie mł.insp. Roberta Dudka, któremu powierzono obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Dąbrowie Tarnowskiej. Podczas uroczystości mł. insp. Robert Dudek otrzymał z rąk I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie insp. Roberta Strzeleckiego rozkaz o powierzeniu obowiązków jako symbol rozpoczęcia pełnienia służby na terenie powiatu dąbrowskiego.

Obejmujący stanowisko mł.insp. Robert Dudek pełnił wcześniej służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Bochni gdzie był I Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji.

KPP w DT 

 

 


Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)