Dzisiaj:
Czwartek, 18 lipca 2024 roku
Arnolda, Kamila, Karoliny, Roberta, Szymona

OTWARCIE NOWEJ SIEDZIBY SCKIB W SZCZUCINIE

22 marca 2023 | 1 komentarz

Zapraszamy na otwarcie nowej siedziby SCKiB w Szczucinie, które odbędzie się 25.03.2023r., o godz. 18:00. Ilość miejsc ograniczona, obowiązuje rezerwacja telefoniczna (537 875 365).

Otwarcie nowej siedziby Samorządowego Centrum Kultury i Bibliotek jest jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń przez mieszkańców miasta i gminy, która zyska przestrzeń do regularnej organizacji wydarzeń kulturalnych, co nie było wcześniej możliwe ze względu na ograniczoną powierzchnię.

Goście będą mogli wysłuchać koncertu Janka Traczyka z towarzyszącym mu zespołem jak również obejrzeć wystawę prac artystycznych:

– Iwony Bielaszki-Podsady i Romana Franka Kuca

– ekspozycję fotografii Mateusza Kolano – członka Tarnowskiego Towarzystwa Fotograficznego (która jest objęta patronatem e-Kuriera Dąbrowskiego).


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Internautów. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin - zawiadom nas o tym (elstertv@gmail.com).

Komentarze

  1. 25 marca 2023 o 11:34
    Gość :
    Oczekiwane ale przez pracowników żeby w lepszych warunkach wypić kawę napiszcie lepiej co tam jest organizowane dla wszystkich mieszkańców gminy a nie tylko dla wybranych ze Szczucina.
    VA:F [1.9.20_1166]
    Ocena: +1 (w sumie : 3)

Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)