Dzisiaj:
Czwartek, 13 sierpnia 2020 roku
Diana, Dianna, Gertruda, Helena, Hipolit, Hipolita, Jan, Kasjan, Radomiła, Wojbor

POWOŁANIE KOMENDANTÓW POLICJI NA POWIŚLU

30 kwietnia 2019 | komentarze 2

Rozkazem Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie nadinspektora dr Krzysztofa Pobuty mł. insp. Robert Dudek został powołany na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Dąbrowie Tarnowskiej, natomiast kom. Jarosław Kmieć na I Zastępcę Komendanta Powiatowego Policji w Dąbrowie Tarnowskiej.

Uroczysta zbiórka odbyła się 24 kwietnia 2019 roku w siedzibie Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej. W imieniu Komendanta Wojewódzkiego Policji rozkazy powołanym wręczył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji mł. insp. Piotr Morajko.

Celebrę rozpoczęło złożenie meldunku przez dowódcę uroczystości Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie. Lektor powitał zaproszonych gości, wśród których byli obecni m.in. Radny Sejmiku Województwa Małopolskiego Pan Stanisław Bukowiec, przedstawiciele samorządu lokalnego z Burmistrzem Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofem Kaczmarskim, Starostą Dąbrowskim Lesławem Wieczorkiem, Przewodniczącą Rady Powiatu Dąbrowskiego Martą Chrabąszcz, Prokuratorem Rejonowym w Dąbrowie Tarnowskiej Waldemarem Malec, komendanci miejscy i powiatowi policji, przedstawiciele służb mundurowych i duchowieństwa kadra kierownicza Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej oraz policjanci i pracownicy policji.

Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie pogratulował powołanym komendantom awansu, podkreślając jednocześnie jak ważne, odpowiedzialne zadania i obowiązki związane są z pełnieniem tej zaszczytnej funkcji.

Obejmujący stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Dąbrowie Tarnowskiej mł. insp. Robert Dudek złożył podziękowania Komendantowi Wojewódzkiemu Policji w Krakowie za okazane zaufanie i zapewnił przełożonych, samorządowców i podwładnych o swojej gotowości do współpracy i działania na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powiatu dąbrowskiego.

Uroczystość zakończyło wyprowadzenie sztandaru i złożenie końcowego meldunku.

KPP w DT

 


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Internautów. Administrator portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin - zawiadom nas o tym (elstertv@gmail.com).

Komentarze

 1. 30 kwietnia 2019 o 17:38
  bodo :
  non stop jakieś roszady w tej policji...
  VA:F [1.9.20_1166]
  Ocena: +7 (w sumie : 9)
 2. 30 kwietnia 2019 o 23:34
  Benek :
  Jarek? Zastępcą? Hahaha
  VA:F [1.9.20_1166]
  Ocena: +2 (w sumie : 10)

Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)