Dzisiaj:
Piątek, 19 kwietnia 2019 roku
Adolfa, Leona, Tymona, Włodzimierza

Przebojowe „Listy do M. 3” w Dąbrowie też premierowo

31 października 2017 | Brak komentarzy

Kolejny przebój filmowy zawita w dąbrowskim „Sokole” w terminie premierowym. Trzecia odsłona „Listów do M.” startuje w piątek 10 listopada i będzie wyświetlana w kinie DDK przez 3 tygodnie.

Premierowy seans odbędzie się w ramach cyklicznej akcji marketingowej Kina „Sokół” i partnerów – sponsorów atrakcyjnych nagród („Kino na Szpilkach”, spotkania na foyer od 18:00, seans o 19:15, promocyjne ceny dla Pań – 10 zł). Żeby dostać bilet na premierę, trzeba się pośpieszyć, bo w systemie internetowej sprzedaży kończą się wolne miejsca, topniejąc w szybkim tempie…


„Listy do M.” to cykl komedii produkcji TVN, świątecznych w klimacie i pełnych gwiazd, które podbiły serca widzów i znalazły się w czołówce najchętniej oglądanych polskich produkcji ostatnich lat. Pierwszą część filmu „Listy do M.”, w kinach w 2011 roku obejrzało ponad 2,5 miliona Polaków, a „Listy do M.2” w 2015 roku zdobyły blisko 3 milionową publiczność.

Gwiazdorska obsada, wysokobudżetowa realizacja filmowa, humor, wzruszenia, przebojowa muzyka oraz bohaterowie, których nie da się nie lubić. Film „Listy do M.” 3 opowie historię kilku osób, którym w jeden magiczny dzień przydarzają się wyjątkowe chwile. Bohaterowie przekonają się o potędze miłości, rodziny, wybaczenia i wiary w to, że ten niezwykły świąteczny czas pełen jest niespodzianek. Film powstał na podstawie scenariusza Marcina Baczyńskiego i Mariusza Kuczewskiego. Reżyserem jest Tomasz Konecki, autorem zdjęć Marian Prokop. W gronie twórców znalazły się także kostiumograf Dorota Roqueplo oraz scenografka Joanna Kaczyńska. Kierownikiem produkcji jest Przemysław Malec, producentką tytułu jest Marta Grela-Gorostiza.

Podobnie jak na święta – na nowe „Listy do M.” warto czekać nawet cały rok! Czy faktycznie w „Wigilię wszystko może się zdarzyć” a cuda są możliwe? Osobiście doświadczy tego Karolina (Magdalena Różczka) i Gibon (Borys Szyc), których świąteczne ścieżki skrzyżuje przekorny los. Dlaczego Rafał (Filip Pławiak) bardzo chciałby gdzieś zaprosić Zuzę (Katarzyna Zawadzka), ale równocześnie nie może tego zrobić?

Oficjalny zwiastun filmu:
https://www.youtube.com/watch?v=JrsSRQ9-who

 


Skomentuj (komentując akceptujesz regulamin)